Tisk
Hovory o dřevu ´13: <small>Druhý ročník série přednášek s odborníky </small>

Hovory o dřevu ´13: Druhý ročník série přednášek s odborníky

Lucie Němcová | Úterý, 12. únor 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Po roce máte opět možnost navštívit sérii odborných přednášek a diskuzí na doprovodné akci Hovory o dřevu ´13, pořádané v rámci veletrhu Dřevostavby 2013 v Praze, Holešovicích. Hovory o dřevu budou probíhat ve dnech 22. – 23. 2. vždy od 10:30 do 18 hodin v příjemném prostředí stánku P74, společnosti Dřevostavby Biskup a ARCHCON atelier.

Akad. arch. Aleš Brotánek (11)Celou sérii přednášek odstartuje v pátek dopoledne MgA. Jan Brotánek, přednáškou o „zelených" stavbách. Poté ho vystřídá Stanislav Biskup, který pohovoří o stavění z masivních dřevěných panelů. Odpoledne pak pánové Ing. Jaroslav Jiruška a Ing. Miroslav Kramoliš otevřou téma dřevěných skeletových staveb a celý první den zakončí Ing. Irena Truhlářová přednáškou na téma „Od architektonické studie po realizaci".

Ing. Arch. Josef Smola (5)Druhý den „Hovorů" zahájí svou přednáškou „Vzduchotěsnost pasivních a nulových domů přirozenými materiály" Mgr. Stanislav Paleček. Vystřídán bude Ing. Michalem Čejkou, který porovná šest systémů vytápění v pasivním domě a pohovoří o ekonomické efektivitě budov s téměř nulovou spotřebou energie. V odpoledních hodinách budete mít šanci potkat Akad. arch. Aleše Brotánka, který vystoupí s přednáškou na téma nulové domy. Celou sérii přednášek uzavře Ing. arch. Josef Smola, který se zaměří na vady a poruchy dřevostaveb.

Protože je kapacita míst na jednotlivých přednáškách omezena, pořadatelé „Hovorů" společnosti ARCHCON atelier a Dřevostavby Biskup doporučují, navštívit stránky www.hovoryodrevu.cz a zde si pomocí jednoduchého formuláře zarezervovat vybranou přednášku.

logodblogo kopie kopie

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop