Tisk
Avanta Systeme - semifinalista druhého kola soutěže Dřevostavba roku 2013!

Avanta Systeme - semifinalista druhého kola soutěže Dřevostavba roku 2013!

Dagmar Šimonová | Čtvrtek, 30. květen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Vydání 2/2013 časopisu Dřevo&Stavby má svého semifinalistu! Je jím nenápadná dřevostavba v uliční zástavbě od společnosti Avanta Systeme. Také jste pro ní hlasovali? Navštivte stránky naší soutěže www.drevostavbaroku.cz a vyberte si svého dalšího favorita, který postoupí do finále a vyhraje putovní cenu časopisu Dřevo&Stavby. Zkrátka ale nepřijdete ani vy! Máme pro vás připraveno mnoho hodnotných a zajímavých cen. Podívejte se...


uvodni DSC2031 kopieNení mnoho moderních dřevostaveb, které by si majitelé nechali postavit v uliční zástavbě. Jenže stavba ve fungujícím intravilánu obce má své výhody – třeba dopravní dostupnost do centra města nebo občanskou vybavenost. Díky tomu, že dům není nijak výrazný a postrádá rysy charakteristické dřevostavby, velmi dobře zapadl do celkového rázu ulice.

O soutěži

TFH-poukaz-studieČasopis DřevoStavby vyhlásil soutěž Dřevostavba roku 2013, ve které soutěží o titul domy na bázi dřeva - dřevostaveby prezentované v časopisu Dřevo&Stavby ve vydáních 1-6/2013 prostřednictvím rubriky „Pojďte dál" (tak zvaná redakční návštěva). Soutěž Dřevostavba roku je prezentována v časopisu Dřevo&Stavby a na webu www.drevoastavby.cz, přičemž hlasování probíhá výhradně prostřednictvím webu www.drevostavbaroku.cz.

Barcelona houpacka sedaZ každého vydání časopisu Dřevo&Stavby 1-6/2013 jsou na webu www.drevostavbaroku.cz publikovány domy z redakčních návštěv. Mezi nimi hlasující svým hlasováním zvolí semifinalistu z vydání 1-6/2013 postupujícího do finálového hlasování, přičemž semifinalistu z každého vydání určuje vždy nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících v daném kole. Každé jedno kolo hlasování o semifinalistu soutěže začíná termínem vydání časopisu Dřevo&Stavby a končí termínem vydání následujícího vydání časopisu Dřevo&Stavby, přičemž hlasování o šestého semifinalistu je ukončeno týden před uzávěrkou vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby.

 fiskars-sekera-1Finálové hlasování, v němž soutěží šest domů (6 semifinalistů) o dřevostavbu roku, se vyhlašuje s termínem vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby. Finálové hlasování je ukončeno týden před veletrhem Dřevostavby 2014, kde proběhne slavnostní vyhlášení vítězů. Vítězové jsou pak publikováni ve vydání 2/2014. Titul Dřevostavba roku získává dům – dřevostavba, která ve finálovém hlasování získá nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících ve finálovém kole. Hlasovat mohou všichni návštěvníci webu www.drevoastavby.cz, respektive www.drevostavbaroku.cz, přičemž pouze registrovaní uživatelé mohou vyhrát hodnotné ceny, jako je studie rodinného domu od společnosti TFH dřevěné skeletové domy, obklady RAKO včetně grafického návrhu od profesionálů, závěsná houpačka BARCELONA nebo kolekce dřevěných hraček od společnosti LARIX-TOZ. Do závěrečného hlasování o ceny budou zařazeni účastníci hlasující v jednotlivých dílčích kolech i v kole semifinálovém.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop