Tisk
Nové detaily konstrukcí Fermacell pro CAD

Nové detaily konstrukcí Fermacell pro CAD

Redakce | Pondělí, 08. listopad 2010 |

Přidat na Seznam.cz

Osmdesát detailů podlahových, stěnových, stropních a střešních konstrukcí FERMACELL pro suchou výstavbu a pro konstrukce na bázi dřeva je nyní k dispozici v rámci projektu CAD detail®.

Projektantům, architektům, studentům a dalším to ulehčí navrhování konstrukcí s produkty FERMACELL - CAD detail® vytváří základní, ale hlavně specifické detaily, které přináší každodenní praxe i různé představy investorů. Detaily konstrukcí FERMACELL je nyní možné na www.cad-detail.cz bezplatně stáhnout v různých formátech.

Projekt systematicky rozděluje a sjednocuje technické provedení jednotlivých detailů a nabízí velké množství různých variant řešení. Ve spolupráci s výrobci stavebních materiálů doporučuje optimální použití materiálů a způsoby řešení v situaci, kdy lze maximálně upotřebit vhodné vlastnosti daného výrobků. Přehled konstrukcí je dostupný ve dvou variantách – na internetových stránkách www.cad-detail.cz, kde jsou volně přístupné stavební technické detaily v CAD s měsíční aktualizací, a formou 2x ročně aktualizovaného DVD.

Přehled všech konstrukcí FERMACELL, zaražených nyní do projektu CAD detail®, najdete na www.cad-detail.cz/pa_top/vyhl.htm.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop