Tisk
AVANTA SYSTEME: <small>Optimalizujte cenu svého domu</small>

AVANTA SYSTEME: Optimalizujte cenu svého domu

Helena Petáková | Čtvrtek, 26. září 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Stavební firma Avanta Systeme projektuje a staví dřevostavby už od roku 1997. Svou historií, počtem realizací a nebývalou Intenzitou zájmu, kterou se problematice dřevostaveb věnuje, se řadí mezi nejzkušenější firmy v tomto oboru u nás. Ve specializovaném ateliéru dřevostaveb Avanta vám dokáže nabídnout i takové služby, jako je optimalizace pořizovacích nákladů vaší nové dřevostavby.

Náklady pod kontrolou

Mít náklady na pořízení i provoz domu pod kontrolou vyžaduje řadu optimalizačních kroků už ve fázi projektu. O tom, do jaké míry bude dům úsporný, rozhoduje už výběr stavebního pozemku. Stavebník většinou pouze ví, jakou částku může vynaložit na koupi pozemku a kde by se měl nacházet. Další vlastnosti pozemku však málokdy bývají ideální. Nezbývá potom, než chybějící parametry „dohnat" chytrým projektováním.

Optimalizovat vlastnosti rodinného domu je možné v každém kroku přípravy projektu, ať už jde o jeho ideální umístění na pozemek nebo o úpravu dispozic tak, aby odpovídala světovým stranám, či o volbu nejvhodnějšího způsobu vytápění. Rozsah a hloubka analýzy je jedním ze základních zadání projektu a ovlivňuje tak nejen cenu projektu, ale v konečném důsledku i náklady na realizaci domu a samozřejmě jeho provoz.

Výhodné balíčky služeb pro optimalizaci stavby rodinného domu

Využívání služeb Ateliéru Avanta je nyní jednodušší a také levnější. Jednotlivé služby jsou kumulovány do cenově zajímavých balíčků. Například soubor nejčastěji poptávaných služeb Rešerše pozemku, Screening před stavebním řízením, Energetický audit k návrhové projektové dokumentaci a Návrhová projektová dokumentace nyní k dispozici za 10 000 Kč.

  • Rešerše pozemku

Vyhodnocení rizik zásadním způsobem ovlivňující cenu stavby domu. Ideální před zakoupením pozemku. Pokud již investor zakoupený pozemek má, získané informace slouží jako podklad k projekční optimalizaci domu.

  • Screening před stavebním řízením

Projednání záměru investora na stavebním úřadě, zajištění potřebných dokumentů ke stanovení nejlepšího formálního postupu pro stavební řízení. Výsledkem je identifikace dodatečných nutných nákladů a stanovení termínu zahájení.

  • Energetický audit k návrhové projektové dokumentaci

„Odlehčená" verze plnohodnotného energetického auditu za výbornou cenu.

  • Návrhová projektová dokumentace

Návrhová projekční úprava typového domu nebo individuálního návrhu investora. Skvělý nástroj pro ověření realizovatelnosti a precizní stanovení ceny stavby domu.

Pro inspiraci:

Typový dům v řadové zástavbě

P1050422Jednou z možností úpravy a optimalizace typového domu je umístění do proluky či řadové zástavby. Této možnosti se s výhodou hojně využívá po demolici původního objektu.

P1050423P1050420Při samotné realizaci je velmi důležité dbát na provedení celé řady detailů, například napojení domu na sousední objekty.

 avanta logoVíce informací: www.avanta.cz

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop