Tisk
Zařizujete nový dům a nemáte ještě vybrané dveřní kování? Poukaz od společnosti M&T na 20 000 Kč čeká přímo na vás.

Zařizujete nový dům a nemáte ještě vybrané dveřní kování? Poukaz od společnosti M&T na 20 000 Kč čeká přímo na vás.

Dagmar Šimonová | Středa, 12. březen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Jednou z prémiových výher soutěže Dřevostavba roku 2014 časopisu Dřevo&Stavby a časopisu sruby&roubenky je poukaz na designové kování od společnosti M&T v hodnotě 20 000 Kč. A poukazy jsou ve hře hned dva, takže šance na výhru je dvojnásobná! Stačí si vybrat svého favorita z rubriky Pojďte dál, registrovat se na našem webu a hlasovat pro něj v soutěži.

Společnost M&T je jediným českým výrobcem designového kování. Ve výrobním programu firmy je komplexní sortiment pro vybavení celého projektu jednotným designem a požadovaným barevným odstínem. O společnosti M&T a vyráběných produktech získáte kompletní informace na www.kliky-mt.cz

Jak se zúčastnit hry o zajímavé výhry?

Poukaz na designové kování, ale nejen to - ve hře je studie rodinného domu v hodnotě 60 000 Kč, poukaz na keramické obklady včetně návrhu, balíček produktů Soudal v hodnotě 55 000 kč a mnoho dalšího! Stačí se podívat na pravidla soutěže, vybrat si svého favorita v každém vydání časopisu Dřevo&Stavby nebo sruby&roubenky a hlasovat pro něj na stránkách www.drevostavbaroku.cz.

domy01

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop