Tisk
Kousek francouzské elegance v moderních dřevostavbách

Kousek francouzské elegance v moderních dřevostavbách

Komerční sdělení | Pondělí, 12. prosinec 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Přemýšlíte, čím zpříjemnit interiér vaší dřevostavby, abyste se zde cítili elegantněni a komfortněji? Odpovědí mohou být motorizované záclony a závěsy, díky kterým můžete navodit příjemnou atmosféru kdykoli během dne i noci, a to jediným stisknutím tlačítka ovladače, mobilu nebo zatažením za látku.

 „Design interiéru úzce souvisí s naší náladou a pohodou. Tu můžete bez nadsázky ovlivnit díky novému pohonu Irismo® WireFree 45 pro řasené i neřasené záclony a závěsy do 45 kg a kolejnice do délky 10 metrů. Jedná se o tichý elegantní motor, který nijak nenaruší vzhled interiéru dřevostavby. Naopak díky svým funkcím přinese nové možnosti, jak ho vylepšit či změnit," popisuje Tomáš Kubíček, Product Marketing Manager Somfy.

Somfy 10052Somfy 10061Somfy 10065

Interiér dřevostavby - oblíbené funkce pohonu Irismo®

Kromě tichého a hladkého chodu patří k výhodám pohonu Irismo® snadná instalace, dokonalé řasení látky, nastavitelná rychlost či funkce Touch Motion, kdy pohyb závěsu spustíte jemným zatažením za látku. Využít lze i oblíbenou mezipolohu „my", díky které se závěs či záclona nastaví tak, jak máte nejraději. Za zmínku stojí i dlouhá životnost baterie – a to až 9 měsíců na jedno nabití! Irismo® WireFree 45 navíc může být součástí inteligentní domácnosti, je plně kompatibilní se systémem TaHoma od Somfy.

Motorizované závěsy jsou skvělým společníkem pro relaxaci, den s dětmi i romantickou večeři. Pomocí dálkového ovladače, chytrého telefonu či bezdrátového nástěnného ovladače vytvoříte snadno a rychle tu pravou atmosféru.
Irismo přináší punc francouzské elegance do všech interiérů.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop