Tisk
Čtyřpodlažní dřevostavba na veletrhu DŘEVOSTAVBY živě 1:<small>1!</small>

Čtyřpodlažní dřevostavba na veletrhu DŘEVOSTAVBY živě 1:1!

Redakce | Neděle, 15. leden 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Téma vícepodlažních dřevostaveb rezonuje po celém světě již několik let a nyní dorazilo i k nám. Přijďte se dozvědět více o tomto novém trendu a prohlédnout si na živo ukázku takové vícepodlažní dřevostavby.

Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost a přijďte se podívat na veletrh DŘEVOSTAVBY 2017, kde vyroste čtyřpodlažní dřevostavba v poměru 1:1.

Dřevostavba na živo - zařízena pro čtyři symboly současnosti

a-IMG4730V každém podlaží o 40m² najdete kompletně zařízenou zónu charakterizující čtyři základní symboly současného života - odpočinek, bydlení, práci i zábavuJedná se o nejnáročnější expozici v historii veletrhů, která se může uskutečnit díky podpoře silných partnerů. V režii Prodesi|Domesi vznikne hlavní nosná konstrukce z prvků NOVATOP a dřevěného skeletu od CECO LEGNO. O náročnou montáž v podmínkách Výstaviště se postarají MC Dřevostavby.

V rámci veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017 budou vyhlášeni výherci soutěže Dřevostavba roku 2016, a to jak v kategorii montovaných staveb, tak i v kategorii srubů a roubenek.

Stále ještě můžete hlasovat a vyhrát jednu z pěkných cen!


12. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů - DŘEVOSTAVBY 2017 - se koná ve dnech 2. - 5. 2. 2017 na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop