Tisk
Projděte se interiérem dřevostavby pomocí 360° fotografie a vyhrajte časopis!

Projděte se interiérem dřevostavby pomocí 360° fotografie a vyhrajte časopis!

Jindřiška Kleknerová | Pondělí, 22. leden 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Ať už na mobilu nebo na širokém monitoru vašeho počítače, ve všech variantách zobrazení je prohlídka dřevostaveb pomocí fotografií 360° přinejmenším jiným zážitkem. Doslova otevírá nové úhly pohledu... Nyní díky tomuto typu procházky můžete vyhrát i náš časopis.

Již od roku 2017 pro vás náš fotograf pořízuje v rámci redakčních návštěv také tyto fotografie. Díky nim můžete získat o hodně živější představu o tom, jak která dřevostavba působí v krajině anebo jak byste se v jejím interiéru pravděpodobně cítili. V tomto směru chystáme více, milovníkům dřevostaveb bychom snad mohli doporučit, aby sledovali naše stránky ještě bedlivěji...

Již nyní vám ale nabízíme 360° fotografie prostřednictvím naší facebookové stránky, kde díky pozorné prohlídce můžete získat zdarma některý z našich časopisů. V aktuálním soutěžním příspěvku hledají ti, co chtějí vyhrát časopis, živé květiny v květináči.

Schránka01


360° fotografie neboli virtuální prohlídka – co tomu říká vševědoucí Wikipedie?

Díky celkovému zornému úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně lze pomocí virtuální prohlídky získat mnohem lepší představu o prezentovaném prostoru než nabízí běžná fotografie. Uživatel sledující virtuální prohlídku na obrazovce nabývá dojem, že je fyzicky přítomen na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši či klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Přiblížením si může prohlédnout zajímavé detaily a naopak oddálením získá širokoúhlý pohled.

Spojením několika virtuálních prohlídek pomocí aktivních bodů lze vytvořit virtuální procházku budovou či jiným prostorem. Problémem pak není projít z jedné místnosti do druhé, pouhým kliknutím myši.


Použité fotografie byly pořízeny v rámci redakční návštěvy, kterou komentuje článek Dřevostavba bungalov – pro lidi a jejich říši rostlin.

Jindřiška Kleknerová

 

Těžce zařaditelná publicistka s lehce technickými předpoklady. Zajímám se o texty začínající básněmi a končící optimalizovanými články s příslušným počtem klíčových slov… S pokorou bydlím v nové dřevostavbě a spravuji tento web. Obojí mi dělá radost.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop