Tisk

VEXTA DOMY staví nové rodinné domy na Miřejovické stráni v Litoměřicích

DAS | Čtvrtek, 01. březen 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Celkem má v této atraktivní lokalitě vyrůst 14 řadových rodinných domů VEXTA. Celá výstavba je rozdělena na 3. etapy, v rámci první etapy postaví společnost VEXTA DOMY na jaře 2018 první čtyři dřevostavby. Uplatnění na obvodových stěnách a příčkách nových domů najdou i sádrovláknité desky fermacell.

Celý projekt vyniká decentní moderní architekturou s promyšleným dispozičním řešením. To respektuje charakter dané lokality i vysoké nároky budoucích uživatelů, kteří si mohou podle vlastních představ, potřeb a preferencí vybrat ze tří typů domů značky VEXTA. Ke každému domu náleží zahrada, pozemky mají velikost od 296 do 465m². Jedná se o velmi klidnou lokalitu na okraji města s krásným výhledem na město a kopce Českého středohoří. V docházkové vzdálenosti se nachází MŠ, ZŠ, supermarket, pošta, lékařské středisko i autobusová zastávka MHD.

Rodinný dům typu 2 (ty budou dokončeny jako první) s podlahovou plochou 107,5 m² s krytým stáním pro automobil (26 m²) a terasou (13 m²) je dispozičně řešen jako 4+kk. V přízemí domu se nachází prostorná obývací část s kuchyňským a jídelním koutem, zádveří, terasa, kryté stání pro automobil a koupelna se sprchovým koutem. V patře pak dům nabízí tři pokoje, předsíň a koupelnu s vanou a místem na pračku.

Obvodové stěny tvoří difuzně uzavřená sendvičová konstrukce domu tl. 295mm se součinitelem prostupu tepla 0,17 W/m 2 K. Skladba stěny je složena (od exteriéru do interiéru) z fasádního zateplovacího systému s omítkou, podkladem je svislý dřevěný obklad na podélný rošt, v interiéru jsou sádrovláknité desky fermacell, upravené malbou nebo obklady.

Základem nenosných vnitřních příček je konstrukce z KVH hranolů, opláštěných sádrovláknitou deskou fermacell s malbou/obkladem.


Společnost VEXTA DOMY je členem ADMD a patří mezi deset největších dodavatelů dřevostaveb v ČR. Na nosný skelet domu nabízí naprosto ojedinělou celoživotní záruku. Více informací o společnosti najdete na www.vextadomy.cz, o projektu rodinných domů na Miřejovické stráni nabízí jejich dodavatel také více informací.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop