Podpořte studenty! Hlasujte pro jejich návrhy dřevostaveb

Podpořte studenty! Hlasujte pro jejich návrhy dřevostaveb

Jiří Kuthan | Pondělí, 15. červenec 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevostavby v ČR. Navštivte mezi 15. červencem a 23. srpnem webové stránky soutěže Stavby s vůní dřeva a hlasujte pro některý z 38 studentských návrhů dřevěných staveb.

Do soutěže je přihlásilo 58 studentů z 9 českých a slovenských odborných fakult. Vítězové, které můžete spolu s odbornou porotou vybrat i vy, si rozdělí ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč.

Téma soutěže - dřevo nás chrání

Studenti své návrhy tvořili v souladu s tématem ročníku, jež letos znělo: Dřevo nás chrání.

Do soutěže tak přihlásili turistické útulny, myslivecký posed či jízdárnu. Mezi díly najdeme také rodinné domy nebo pojízdnou kancelář.

Hlasujte a vyhrajte

Výhru si odnese i jeden z vás, hlasujících. Pokud využijete všechny své hlasy a zodpovíte soutěžní otázku, zařadíte se do soutěže o dřevěné pero.

stavby-s-vuni-dreva-studenstska-soutez-vyhra-drevene-pero-2019

Pravidla hlasování

Hlasovat můžete ve dvou kategoriích:

  • Dřevěné stavbymalé (12 děl) a
  • Dřevěné stavbyvelké (26 děl)

Hlasujte na www.StavbySVuniDreva.cz/hlasovani od 15.7. do 23.8. 2019

Cíl soutěže

Cílem soutěže, kterou letos posedmé vyhlašuje Nadace dřevo pro život, je motivovat studenty k práci s přírodním a obnovitelným materiálem – dřevem.

„36 % soutěžních děl bylo letos přihlášeno studenty v 2–3členných skupinách. To je dvakrát víc než minulý rok. Tento trend nás těší, jelikož schopnost pracovat v týmu je důležitým předpokladem pro budoucí uplatnění našich soutěžících," komentuje vývoj soutěže ředitel Nadace dřevo pro život Stanislav Polák.

Vyhlášení vítězů soutěže

Vítězové soutěže, kterou finančně podporuje Ministerstvo zemědělství, 6 společností a vybraná oborová média, budou vyhlášeni v úterý 10. září v Brně. Soutěž se koná pod záštitou MŠMT a MPO a 17 odborných fakult a škol.

Více informací na www.stavbysvunidreva.cz

stavby-s-vuni-dreva-logo cmyk-490x372nadace-drevo-pro-zivot-logo-263x200

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop