Podpořte studenty! Hlasujte pro jejich návrhy dřevostaveb

Podpořte studenty! Hlasujte pro jejich návrhy dřevostaveb

Jiří Kuthan | Pondělí, 15. červenec 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevostavby v ČR. Navštivte mezi 15. červencem a 23. srpnem webové stránky soutěže Stavby s vůní dřeva a hlasujte pro některý z 38 studentských návrhů dřevěných staveb.

Do soutěže je přihlásilo 58 studentů z 9 českých a slovenských odborných fakult. Vítězové, které můžete spolu s odbornou porotou vybrat i vy, si rozdělí ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč.

Téma soutěže - dřevo nás chrání

Studenti své návrhy tvořili v souladu s tématem ročníku, jež letos znělo: Dřevo nás chrání.

Do soutěže tak přihlásili turistické útulny, myslivecký posed či jízdárnu. Mezi díly najdeme také rodinné domy nebo pojízdnou kancelář.

Hlasujte a vyhrajte

Výhru si odnese i jeden z vás, hlasujících. Pokud využijete všechny své hlasy a zodpovíte soutěžní otázku, zařadíte se do soutěže o dřevěné pero.

stavby-s-vuni-dreva-studenstska-soutez-vyhra-drevene-pero-2019

Pravidla hlasování

Hlasovat můžete ve dvou kategoriích:

  • Dřevěné stavbymalé (12 děl) a
  • Dřevěné stavbyvelké (26 děl)

Hlasujte na www.StavbySVuniDreva.cz/hlasovani od 15.7. do 23.8. 2019

Cíl soutěže

Cílem soutěže, kterou letos posedmé vyhlašuje Nadace dřevo pro život, je motivovat studenty k práci s přírodním a obnovitelným materiálem – dřevem.

„36 % soutěžních děl bylo letos přihlášeno studenty v 2–3členných skupinách. To je dvakrát víc než minulý rok. Tento trend nás těší, jelikož schopnost pracovat v týmu je důležitým předpokladem pro budoucí uplatnění našich soutěžících," komentuje vývoj soutěže ředitel Nadace dřevo pro život Stanislav Polák.

Vyhlášení vítězů soutěže

Vítězové soutěže, kterou finančně podporuje Ministerstvo zemědělství, 6 společností a vybraná oborová média, budou vyhlášeni v úterý 10. září v Brně. Soutěž se koná pod záštitou MŠMT a MPO a 17 odborných fakult a škol.

Více informací na www.stavbysvunidreva.cz

stavby-s-vuni-dreva-logo cmyk-490x372nadace-drevo-pro-zivot-logo-263x200

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop