Právě vychází speciál časopisu DŘEVO&stavby PROFIspeciál 2019/2020

Právě vychází speciál časopisu DŘEVO&stavby PROFIspeciál 2019/2020

Jiří Kuthan | Pondělí, 22. červenec 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Právě vychází desátý ročník speciálního vydání časopisu DŘEVO&stavby – PROFIspeciál 2019/2020, který je určen odborné veřejnosti z oboru dřevostaveb. I tento rok je jeho součástí příloha - supplement DŘEVO&stavby a úsporná řešení pro města a obce 2019/2020.

DŘEVO&stavby PROFIspeciál

V PROFIspeciálu 2019/2020 najdete novinky z oboru, technicky zaměřené články, konstrukční detaily a řadu důležitých informací a prezentací firem, které vyrábějí produkty pro vaše praktické využití v oboru dřevostaveb. Dozvíte se, co vám mohou nabídnout a čím vám mohou pomoci při Vaší práci.

DŘEVO&stavby a úsporná řešení pro města a obce

Supplement DŘEVO&stavby a úsporná řešení PRO města a obce 2019/2020 slouží jako inspirace a pobídka měst a obcí k realizaci dřevostaveb, městského mobiliáře a vůbec úsporných řešení ve veřejném prostoru. Je zároveň důkazem toho, že má smysl vstupovat s návrhy staveb do výběrových řízení municipalit ČR.

Tištěná verze PROFIspeciálu 2019/2020 + supplement pouze za poštovné

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop