Den otevřených dřevostaveb 2020 už je za dveřmi

Den otevřených dřevostaveb 2020 už je za dveřmi

Redakce | Středa, 30. září 2020 |

Přidat na Seznam.cz

ADMD vás zve na 7. ročník akce Den otevřených dřevostaveb, který se bude konat v sobotu 10. 10. 2020 zdarma po celé ČR.

V rámci akce Den otevřených dřevostaveb si můžete po celé České republice prohlédnout rozestavěné i dokončené dřevostavby a výrobní závody členů ADMD, kterými jsou stavební firmy s certifikátem Dokument národní kvality. Ten zaručuje vysokou kvalitu staveb od těchto firem.

Navštivte dřevostavby nejen ve vašem okolí. Můžete se přesvědčit o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získat důležité technické informace a také načerpat inspiraci při výběru svého nového domu. Domy si můžete zdarma prohlédnout v sobotu 10. 10. 2020 od 10:00 do 17:00 za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Ti budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy týkající se dřevostaveb.

Sledujte facebookovou událost, kde najdete nejaktuálnější informace a představení všech staveb. Každoročně lze navštívit okolo 40 objektů po celé ČR. Kompletní seznam návštěvních míst zveřejníme 22. 9. 2020 na webu www.DenDrevostaveb.cz.

V každém domě jsme pro tři návštěvníky připravili roční předplatné časopisu DŘEVO&Stavby, největšího tištěného časopisu zaměřeného na dřevostavby v České republice.

Přijďte se i vy nechat inspirovat moderními dřevostavbami a podívat se, jak vznikají pod vedením nejkvalitnějších firem v České republice. Akce probíhá za podpory členů ADMD.

Co o minulém ročníku řekla jedna z návštěvnic akce, paní Lucie?

"Dřevostavbu bychom si rádi pořídili zejména z důvodu rychlé výstavby a také se mi líbí pocit bydlení ve dřevě, i přestože v těchto nových tyto domy jsou ekologičtější než běžné z cihel. Zatím jsem ale v počátku hledání informací, a tak je velmi příjemné, že se můžeme podívat, jak se dřevostavby staví."

ing-lenka-trandova-reditelka-admd
Ing. Lenka Trandová
ředitelka ADMD

DaS 5-2020 advertorial
Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop