Den otevřených dřevostaveb přilákal téměř 1200 návštěvníků!

Den otevřených dřevostaveb přilákal téměř 1200 návštěvníků!

Redakce | Úterý, 19. říjen 2021 |

Přidat na Seznam.cz

Jak hodnotí Asociace dodavatelů montovaných domů letošní Den otevřených dřevostaveb? Kladně! Letošní, již 8. ročník této velmi oblíbené akce navštívilo přes 1100 lidí a svojí povahou se jednalo o návštěvníky, kteří o stavbě dřevostavby reálně uvažují a kteří se nepřišli „jen podívat", ale pohovořit s odborníky a dozvědět se o výstavbě a výhodách dřevostaveb co nejvíce informací.

To potvrzují i zástupci jednotlivých členských firem ADMD, kteří byli v jednotlivých domech osobně přítomni. Členové ADMD pozvali v sobotu 9. 10. 2021 zájemce o dřevostavby do 60 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice. Návštěvníci tak měli možnost podívat se na domy dokončené i rozestavěné a otevřené byly také některé výrobní závody a mateřské školky.

den-otevrenych-drevostaveb-2021

Zdroj: ADMD

Zájem o dřevostavby stoupá


„Letošní Den dřevostaveb se velmi vydařil. Počasí nám přálo a také jsme letos návštěvníkům otevřeli rekordní počet míst, kde se mohli seznámit s moderní výstavbou domů. Ti návštěvníci, se kterými jsem osobně mluvila přímo na stavbách, akci hodnotili velmi kladně a ocenili získané informace, které si mohli i prakticky ověřit přímo na stavbě, " dodala ředitelka ADMD, Ing. Lenka Trandová.

Krásné počasí vylákalo k návštěvě otevřených dřevostaveb téměř 1 200 návštěvníků. „Byli jsme rádi, že jsme si mohli projít celý dům, podívat se na všechna zákoutí, zeptat se na různé technologie, které se používají při ukotvení příček a jaké jsou možnosti. To je určitě velký bonus," dodal pan Petr, návštěvník akce.

Pro 3 návštěvníky čekalo v každém domě překvapení v podobě poukazů na roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby.

Cílem akce bylo vyvrátit mnohé předsudky, které u široké veřejnosti v souvislosti se stavbou dřevostavby stále panují. Představit a ukázat lidem technologii výstavby domu ze dřeva a dát jim možnost osobně si dřevostavbu prohlédnout a zkonzultovat svůj stavební záměr přímo s prověřenými výrobci dřevostaveb, kterými členové ADMD jsou.

Záštitu nad akcí Den otevřených dřevostaveb 2021 převzal ministr zemědělství Ing. Miroslav Toman, CSc. a finančně ji podpořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

ing-lenka-trandova-reditelka-admd
Ing. Lenka Trandová
ředitelka ADMD a autorka článku

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop