Tisk
BONDEX: <small>„Nestékající“ lazura usnadní natírání podhledů a svislých ploch</small>

BONDEX: „Nestékající“ lazura usnadní natírání podhledů a svislých ploch

Dagmar Šimonová | Úterý, 13. květen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Bondex zpříjemní natírání podhledů a svislých dřevěných ploch. Lazura Bondex Superior s gelovou konzistencí totiž nestéká ani nekape a zajistí tak pohodlnou a snadnou aplikaci i v těchto místech. Vysoce kvalitní lazury dánské značky Bondex jsou dostupné v široké paletě barevných variant od odstínu dub, přes zelenou až po eben. Poskytují dřevu maximální dlouhodobou ochranu a navíc dokonalý vzhled.

Bondex Superior CZ-SK cmyk[1]Roubenku nebo srub si staví lidé, pro které je dřevo srdeční záležitostí. Právě jim jsou určeny vysoce kvalitní lazury značky Bondex. Již zmíněná lazura BONDEX Superior vyniká kromě tixotropní konsistence, díky níž nekape a nestéká, také zvýšenou odolností vůči UV záření, vodě a povětrnostním vlivům. Zachovává viditelnou přirozenou kresbu dřeva, zvýrazňuje ji a dodává povrchu atraktivní hedvábný vzhled. Silnovrstvou syntetickou lazuru na dřevo Bondex Superior lze použít pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků v exteriéru, ideálně třeba na zahradní nábytek, okna, dveře, střechy, podbití nebo obložení.

Hedvábně matný vzhled tenkovrstvé lazury

aKTUÁLNÍ 320240 Bondex Satin 2.50 L SP3 300dpiVodoodpudivého povrchu s dlouhodobou ochranou vůči UV záření lze dosáhnout se silnovrstvou syntetickou lazurou na dřevo BONDEX Satin. Lazura dodává dřevu atraktivní nový vzhled s trvanlivým saténovým odleskem. Nátěr ponechává viditelnou kresbu dřeva, navíc výrazně usnadňuje údržbu a čištění povrchu. Povrch vyniká vysokou mechanickou odolností, nepraská a neloupe se. Lazura BONDEX Satin byla vyvinuta speciálně pro natírání oken a dveří. Je ale vhodná pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků, včetně neopracovaného dřeva, především v exteriéru.

320130 Bondex Matt 2.50 L  menšíZvýšenou ochranou proti UV záření vyniká syntetická tenkovrstvá lazura BONDEX Matt. Díky tomu nátěr nevybledne a déle vydrží. Lazura s výbornými penetračními schopnostmi proniká hluboko do pórů dřeva, zabarvuje povrch do požadovaného odstínu a zvýrazňuje kresbu dřeva. BONDEX Matt se nejlépe uplatní při natírání oken, plotů, podhledů nebo podbití, přístřešků nebo pergol, zkrátka pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků v exteriéru a navíc i na neopracované dřevo.

Pro léčbu napadeného dřeva i prevenci

aktuální 450120 Bondex Preserve 2.50 L Packshot SP3 240810 300dpiPreventivní i léčebnou péči o dřevo zajistí před aplikací lazur napuštění přípravkem Bondex Preserve. Tento bezbarvý impregnační nátěr na vodní bázi zabíjí dřevokazný hmyz a zabraňuje tak jeho útokům, chrání proti dřevokazným houbám, hnilobě a zamodrání dřeva způsobeného cizopasnými houbami. Pokroková technologie Oleomethrine zajišťuje pronikání napouštědla hluboko do dřeva, až dvakrát účinněji s porovnáním s tradiční mikro-emulsí. Bondex Preserve se používá k ošetření a údržbě všech druhů dřeva. Přípravek je přetíratelný syntetickými i vodou ředitelnými lazurami, laky, mořidly i krycími barvami. Vhodný je zejména pro ošetření stavebních a konstrukčních dřevěných částí v exteriéru, ale i např. dveří, oken, plotů, obložení nebo nábytku.

795-37Značka Bondex zastřešuje špičkové nátěrové hmoty pro péči a ochranu dřeva. Aktuální nabídka zahrnuje kromě lazur a přípravků pro ošetření dřeva také krycí barvy, laky, oleje i vosky. Heslem značky je maximální ochrana s minimálním vlivem na životní prostředí, proto také výrobky této značky obsahují minimální množství škodlivých látek. Výrobky Bondex zakoupíte v řetězcích s potřebami pro kutily.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Ochrana dřeva”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop