Robotický čistič oken HOBOT umyje okna i další prosklené plochy

Robotický čistič oken HOBOT umyje okna i další prosklené plochy

Komerční sdělení | Středa, 20. prosinec 2023 |

Přidat na Seznam.cz

Moderní domy disponují velkými prosklenými okny a plochami. Jak na jejich snadnou údržbu? HOBOT je profesionál v mytí oken a dalších skleněných povrchů a je perfektním pomocníkem do každé domácnosti, kde se nacházejí okna, zrcadlové či skleněné skříně, obklady či skleněné sprchové kouty.

Speciální utěrky z mikrovlákna


  • Robotický čistič oken HOBOT je vybaven speciálními utěrkami z jemného mikrovlákna, které pohlcují hrubé nečistoty z oken a dalších skleněných povrchů. Okna není třeba předmývat, stačí pustit HOBOT na sklo a o čistotu se již postará robot sám.
  • Po zimě je z venku na oknech vrstva prachu a hrubých nečistot, proto nejdříve HOBOT čistí okna z venku se suchými utěrkami, aby mohla mikrovlákna utěrek aktivně odstranit a nasát do sebe hrubé nečistoty. Poté jednoduše vyměníme utěrky za čisté a pomocí jemného navlhčení vodou robot dočistí a vyleští okna.
  • Robotický čistič oken je vybaven AL technologií, která vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken a automaticky rozpozná velikost povrchu.

HOBOT robotický čistič okenHOBOT robotický čistič oken

 

Jak se HOBOT po povrchu pohybuje?


Robot se podtlakem přisává na čištěný povrch. Po ploše traverzuje, podobně jako horozelci po skalách a přitom utěrky z jemného mikrovlákna povrch perfektně čistí a zároveň leští. Utěrky se používají opakovaně a je možné je vyprat v pračce na 40°C, bez použití aviváže.

HOBOT robotický čistič okenHOBOT robotický čistič oken

 

Nespadne a nerozhodí ho ani výpadek elektřiny


HOBOT je vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lanem. Ani v případě náhlého výpadku elektrického proudu se nemusíte bát, že přestane pracovat a spadne z čištěné plochy. Je totiž chráněn záložní UPS baterií.

Více informací o robotickém čističi oken HOBOT→

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Okna, dveře, výplně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop