Tisk
Den otevřených dveří (a oken) VEKRA

Den otevřených dveří (a oken) VEKRA

Michal Babor | Neděle, 26. září 2010 |

Přidat na Seznam.cz Bohatá nabídka mj. dřevěných oken a doplňků VEKRA čeká na zákazníky, kteří ve čtvrtek 7. 10. zavítají do některé z vybraných prodejen této značky v Praze nebo středních Čechách. Pro návštěvníky jsou připraveny speciální slevy některých produktů, různé dárky, nudit se jistě nebudou ani děti. S S případným výběrem kvalifikovaně poradí odborní konzultanti. Otevírací doba je v tento den prodloužena od 8.00 do 18.00 hod.

Konkrétně jde o vzorkové prodejny v Praze – Karlíně (Sokolovská 651/136C, u stanice metra Invalidovna), v Dejvicích (Jaselská 10) a na Proseku (Na Pokraji 540). Ve Středočeském kraji mohou zákazníci v rámci této akce navštívit prodejny v Lázních Toušeň, Bořanovicích – Líbeznicích, Neratovicích, Mělníku a Mladé Boleslavi. Den otevřených dveří se koná či v brzké době bude konat také v dalších regionech – např. již 29. září v prodejnách VEKRA v Karlových Varech a Chebu.

VEKRA se vyznačuje komplexním produktovým portfoliem plastových, dřevěných a hliníkových oken i dveří, ale o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. Navíc ti zákazníci, kteří momentálně nedisponují dostatečnou finanční hotovostí nebo nechtějí vynakládat našetřené úspory, nemusejí okna zaplatit v plné výši ihned, ale mohou je uhradit postupně v pravidelných splátkách.

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Okna, dveře, výplně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop