Tisk
Čestné uznání pro BramacTherm

Čestné uznání pro BramacTherm

a.janousek | Středa, 02. únor 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Každý rok je na veletrhu Střechy Praha vyhlašována soutěž o Zlatou tašku. Do soutěže mohou vystavovatelé přihlásit exponáty, které přinášejí pokrok, netradiční nápad, určují trend vývoje, mají zajímavé technické řešení nebo nabízejí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu.

Společnost Bramac letos do této soutěže přihlásila dva výrobky. Prvním z nich je střešní taška Reviva, která byla zavedena v prvním pololetí roku 2010 a setkala se s velkým zájmem veřejnosti díky ekonomickým výhodám, které nabízí, zejména velmi příznivý poměr kvality a ceny. Druhým je pak systém nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm, kterou firma přináší na trh jako novinku pro rok 2011. A právě tato nadkrokevní izolace získala pro letošní rok Čestné uznání, a to především díky ekologickým výhodám, které její použití přináší. Mimo to se vyznačuje výrazně lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi, než je tomu u minerální vlny.

Ocenění bylo uděleno zvláštní porotou, ve které zasedli zástupci organizátora Ing. Vladimír Zábranský a Ing. Vratislav Kroc, zástupce Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů pan Jiří Vrňata a nezávislý odborník Ing. Antonín Parys jako předseda poroty.

Nadkrokevní izolace BramacTherm bude zavedena do prodeje na konci prvního čtvrtletí roku 2011 a Bramac touto produktovou řadou dále rozšiřuje nabídku kompletního řešení střechy.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Střecha”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop