Řešení pro bezbariérové koupelny v dřevostavbách

Řešení pro bezbariérové koupelny v dřevostavbách

Komerční sdělení | Středa, 12. červen 2019 |

Přidat na Seznam.cz

Suché podlahy nacházejí i v dřevostavbách čím dál tím větší uplatnění. Obavy ze suchých podlah nejsou na místě ani při jejich použití ve vlhkém prostředí včetně realizace oblíbené bezbariérové koupelny.

Řešení bezbariérové koupelny

Znáte to sami - u obkládaných sprchových koutů nebo u sprchových boxů je velmi běžný sokl, který sice umí zabránit úniku vody, ale je zdrojem drobných úrazů a stěžuje přístup a pohyb na kluzkém povrchu. Bezbariérové sprchy jsou pravým opakem - poskytují nebývalý komfort a vynikají elegantním designem. Bezbariérová sprcha je dokonale praktická pro mladé i pro seniory.

Zákazníci bezbariérové sprchy chtějí a potvrzují to i zkušenosti pracovníků společnosti Fermacell: „Zájem o tento sortiment rok od roku roste a napomáhá tomu i nabídka výrobků v oblasti suchých podlah. Moderní stylové a komfortní bezbariérové koupelny a sprchy je dnes možné jednoduše realizovat pomocí systému sprchových a odtokových prvků fermacell." uvádí Dipl.- Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení Fermacell.

Sprchový podlahový set pro odtoky v bezbariérových koupelnách a sprchových koutech

K systému podlahové vpusti z desek Powerpanel TE patří sprchový prvek / prvek podlahové vpusti a sada pro montáž sifonu buď se svislým, nebo vodorovným odpadem. Sprchový podlahový set pak řeší suchou cestou zabudování liniového odtoku v bezbariérových koupelnách a sprchových koutech. Spolu s podlahovými prvky Powerpanel TE umožňuje rychlou realizaci mokré i suché části podlahy koupelny suchou cestou. Díky použití systémového příslušenství fermacell vzniká absolutně těsný systém, vhodný i pro teplovodní nebo elektrické podlahové vytápění.

bezbarierovy-sprchovy-kout-fermacell-sps-sesazeni-zlabubezbarierovy-sprchovy-kout-fermacell-sps-vlozeni-listybezbarierovy-sprchovy-kout-fermacell-sps-dokonceno

Více informací najdete na www.fermacell.cz.

drevostavba-dreveny-chodnik-slunolam-modre-nebe-fermacell-james-hardie

Fermacell
v dřevostavbách

Jak na technické řešení dřevostavby s využitím systémových prvků Fermacell?

Stáhněte si bibli dřevostavbařů!

Cílem publikace je představení problematiky návrhu konstrukcí dřevostaveb od základních požadavků jako je:

  • statika a stabilita,
  • požární bezpečnost,
  • ochrana proti hluku,
  • tepelná ochrana a
  • ochrana proti vlhkosti,

přes detaily až po provádění konstrukcí na bázi dřeva, včetně legislativy v ČR a statických výpočtů.

Publikace je určena pro projektanty, architekty, provádějící firmy, studenty, ale i laiky.

STÁHNOUT BIBLI DŘEVOSTAVBAŘŮ

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Technická zařízení”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop