Sruby & roubenky

Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Technická zařízení

Tisk
Stylové systémové řešení pro bezbariérové koupelny v dřevostavbě

Stylové systémové řešení pro bezbariérové koupelny v dřevostavbě

Komerční sdělení | Středa, 21. prosinec 2016 |

Suché podlahy nacházejí i v dřevostavbách stále větší uplatnění. Obavy ze suchých podlah nejsou na místě ani při jejich použití ve vlhkém prostředí včetně realizace oblíbených bezbariérových koupelen.

 

Znáte to sami – u obkládaných sprchových koutů nebo u sprchových boxů je velmi běžný sokl, který sice umí zabránit úniku vody, ale je zdrojem drobných úrazů a stěžuje přístup a pohyb na kluzkém povrchu. Bezbariérové sprchy jsou pravým opakem – poskytují nebývalý komfort a vynikají elegantním designem. Bezbariérová sprcha je dokonale praktická pro mladé i pro seniory.

Zákazníci bezbariérové sprchy chtějí a potvrzují to i zkušenosti pracovníků společnosti Fermacell: „Zájem o tento sortiment rok od roku roste a napomáhá tomu i nabídka výrobků v oblasti suchých podlah. Moderní stylové a komfortní bezbariérové koupelny a sprchy je dnes možné jednoduše realizovat pomocí systému sprchových a odtokových prvků fermacell," uvádí Dipl.- Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení Fermacell.

Fermacell SPS foto 18 sesazeni zlabu 4Fermacell SPS foto 26 vlozeni listy 4Fermacell SPS foto 27 dokonceno 4

K systému podlahové vpusti z desek Powerpanel TE patří sprchový prvek / prvek podlahové vpusti a sada pro montáž sifonu buď se svislým, nebo vodorovným odpadem. Sprchový podlahový set pak řeší suchou cestou zabudování liniového odtokuv bezbariérových koupelnách a sprchových koutech. Spolu s podlahovými prvky Powerpanel TE umožňuje rychlou realizaci mokré i suché části podlahy koupelny suchou cestou.

Díky použití systémového příslušenství fermacell vzniká absolutně těsný systém
, vhodný i pro teplovodní nebo elektrické podlahové vytápění. Jako povrchová úprava koupelny může být použita dlažba nebo PVC.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Technická zařízení”

Více článků »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?