Kalendář

Měsíční přehled Týdenní přehled Kategorie Hledej Vytisknout

Den otevřených dveří - bungalov Instinkt před dokončením - HAAS FERTIGBAU

Kategorie: Dny otevřených dveří
Datum: sobota 25. červen 2022 - 10:00
Konec:sobota 25. červen 2022 - 14:00
Email: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
Web: https://www.haas-fertigbau.cz/o-nas/vse-o-drevostavbach/den-otevrenych-dveri-25.6.2022-lovosice/
Telefon: 606 305 629
Místo konání: Lovošská (vedle ev.č. 110), Lovosice

Sobota 25. června bude nabitá otevřenými stavbami Haas. Jedním z rodinných domů, který bude lákat k prohlídce je bungalov Instinkt 1-108 v Lovosicích.

V krásné staré zahradě, obklopené vzrostlými stromy začal růst na začátku dubna nejoblíbenější z našich bungalovů Instinkt 1-108. Na konci června bude rodinný dům kompletně dokončen. Proto než předáme klíč novým majitelům, rádi vám umožníme dřevostavbu si prohlédnout.

Rodinný dům na přání majitelů i CHKO

Při výběru ideálního domu pro svou rodinu se klienti inspirovali upraveným půdorysem našeho vzorového domu v Martinově u Brandýsa nad Labem. Aby dům vyhověl všem požadavkům Chráněné krajinné oblasti České středohoří, bylo nutné původní valbovou střechu nahradit sedlovou v červené barvě, která domu rozhodně sluší. Zvlášť, když jsme k ní barevně doladili dřevěný obklad fasády i ostatní dřevěné prvky. Bílou fasádu pak skvěle doplňují bílá okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi.

K domu jsme navíc přidali velkorysé parkovací stání z nádherného masivního dřeva, kryté také sedlovou střechou. Střecha stání je protažena až nad vchod, aby bylo možné z auta do domu přejít suchou nohou. Bungalov je vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo. Přitápět si ale klienti mohou vestavným krbem – vyprojektovaným a vyrobeným přímo jim na míru.

Přijďte se inspirovat!

Na všechny zájemce o prohlídku se budeme těšit mezi 10 a 14 hodinou! Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, DOPORUČUJEME SI ČAS PROHLÍDKY PŘEDEM REZERVOVAT. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu, telefonicky na čísle: +420 606 305 629 nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pokud to máte do Lovosic daleko, můžete ve stejný den i čas navštívit další otevřenou stavbu: Bungalov podle individuálního projektu v Hradištku na Praze-západ.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Lovošská (vedle ev.č. 110)*, Lovosice (zobrazit na mapě)

GPS: 50.5206389N, 14.0398333E

* Příjezdová cesta je velice úzká, pouze pro jedno auto. Doporučujeme nechat auto na rohu ulice Mánesova a Teplická a dojít k domu pěšky.

Kontaktujte obchodního zástupce:

Josef Rynda

tel.: +420 606 305 629

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

 

Hledat v kalendáři

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop