Tisk
Nechte si postavit dokonalou dřevostavbu nebo zděný dům na klíč

Nechte si postavit dokonalou dřevostavbu nebo zděný dům na klíč

Redakce | Úterý, 08. březen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Přestaňte už konečně snít svůj sen o dokonalé dřevostavbě. Nechte si ji postavit. Dřevostavby na klíč jsou skvělou možností, jak získat všechno, po čem toužíte. V nabídce je i možnost švýcarských zděných domů na klíč, ale všechny další parametry už jsou čistě na vás. Vyberete si z předem připravených návrhů nebo máte svojí naprosto jasnou představu, jak chcete bydlet?

 

Špičkové technologie

Léty ověřené postupy, inovativní technologie a kvalitní materiál dávají vzniknout těm nejlepším dřevostavbám na klíč, Použití speciálních nízkoenergetických materiálů, přesné izolační techniky nebo kvalitní střešní krytina vytvořená z pravých pálených tašek Tondach zajistí, že dům vydrží po řadu let. Kromě toho je další výhodou i fakt, že speciální technologie zajišťují snížení energetických nákladů při běžném používání stavby. Na všechny tyto technologie je ve výsledku poskytována i záruka. Na střešní krytinu máte záruku až 33 let. Opěrný a konstrukční systém celého domu je pod zárukou 10 let a celková pojistná záruka trvá po dobu 5 let.

Nízkoenergetická stavba

Dřevostavby jsou velmi kvalitní již z toho důvodu, že se jedná o nízkoenergetické domy. Díky použití speciálních technologií a využití inovativních metod, je možné poměrně zásadně snížit náročnost na energii. To znamená, že ušetříte a zároveň uděláte dobrý skutek pro planetu. Využití speciálních izolačních materiálů a v případě zděných domů na klíč i využití kvalitní nízkoenergetické cihly Porotherm dělá z našich staveb perfektní chytré stavby pro všechny, kteří nechtějí zbytečně utrácet za ztracenou energii.

rodinný dům

Stavba pod vedením skutečných profesionálů

Mistrovské dílo se bez mistra nepostaví. Ani když máte ty nejlepší technologie a špičkový materiál, není to záruka úspěchu. Když nevíte, jak správně postupovat, na co si dávat pozor a čemu se hlavně věnovat, nevytvoříte ty správné rodinné domy na klíč. Zkušený stavbyvedoucí s více než 35 lety zkušeností naštěstí přesně ví, co má dělat. Najednou se podílel na úspěšné stavbě 80 rodinných domů nebo výstavbě pětihvězdičkového hotelu. svěřit svůj sen do rukou takového profesionála není vůbec žádný problém.

Kvalita podepřená certifikátem

Aby to nebyla pouze prázdná slova o kvalitě a výjimečných technologiích, jsou tu britské, kanadské nebo švýcarské certifikáty, které jasně říkají, že v tomto případě jde o kvalitu. Ocenění za nízkou energetickou náročnost, maximální využití izolačních vlastností nebo správné vedení týmu při projektování výstavby. Nízkoenergetické dřevostavby na klíč se mohou dokonce pyšnit prestižním kanadským oceněním Solid Wood Construction.

Díky chytrému financování platíte jako za běžný nájem

Že nemáte finanční obnos na postavení nového domu na klíč? Žádný problém. Vyhněte se hledání hypotéky a nechte si od zkušeného bankéře sestavit výbornou nabídku na hypoteční úvěr se stanovením výše splátek, které budou ve výši průměrného měsíčního nájmu. Za čas při placení tohoto "nájmu" váš vysněný domov přejde do vašeho vlastnictví. A to je o mnoho lepší, než platit jen tak pro nic za nic nájem někomu cizímu, no ne?

Na co ještě čekáte? Splňte si svůj sen o dokonalém bydlení vašich snů Není čas čekat. Ceny nemovitostí stále stoupají a pozemky jsou dražší a dražší, nemluvě o tom, že ty nejlepší parcely budou brzy již dávno rozebrané. Přijďte se k nám poradit o tom, jaký dům na klíč si představujete. Najdete nás v Praze blízko O2 Arény v obchodním centru Ocelářská nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. Pro rychlé dotazy nebo vyřízení nejasností, je tu pro vás naše zákaznická linka 607 407 507. Myslete také na to, až aktuálně můžete získat slevu až 200 000 korun na luxusní podlahy nebo podlahové topení v koupelně.

Komentáře  

 
0 #4 Karel 2018-01-25 12:12
Mám postaven dům Vanda, je dost prostorný :-)
Citovat
 
 
0 #3 Jirka 2018-01-22 13:51
Který dům od nich máte postaven? a dodržují termíny?
Citovat
 
 
0 #2 Karel 2018-01-20 15:42
Já z vlastní zkušenosti při stavbě domu mohu doporučit stavební firmu domy-oldar.cz
Citovat
 
 
0 #1 Jirka 2018-01-19 18:16
Jaká firma je nejlepší pro výstavbu dřevostavby?
Citovat
 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop