Tisk
Dřevostavba pro seniory byla oceněna jako projekt roku 2015

Dřevostavba pro seniory byla oceněna jako projekt roku 2015

Komerční sdělení | Středa, 21. prosinec 2016 |

Přidat na Seznam.cz

V úterý 22. listopadu byly na galavečeru v Betlémské kapli slavnostně předány tituly v již 14. ročníku prestižní soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2015. Tato soutěž tradičně vyhledává a prezentuje projekty, stavby, průmyslové technologie a inovace zaměřené na zejména zvýšení energetické účinnosti a dosažení úspor energie ČR a zlepšení životního prostředí ve velkoměstech, obcích a aglomeracích ČR a EU.

Za projekt „Senior park Týnec nad Labem – etapa Komunitní dům pro seniory" obdržela společnost ATREA s.r.o.cenu Ministerstva pro místní rozvoj. Tento projekt si klade za cíl postupné vytvoření ucelené lokality pro pohodlný a důstojný život s odpovídajícími službami a péčí.

VIZ 03Velký důraz je kladen na komfort a kvalitu vnitřního prostředí, trvalou udržitelnost, nízkou energetickou náročnost, ohleduplnost k životnímu prostředí a optimální ekonomické řešení.

Budovy jsou navrženy jako skeletové, sendvičové dřevostavby s difuzně otevřenou skladbou obvodových konstrukcí optimalizovaný pro výstavbu energeticky úsporných domů). Střechy jsou plánovány ozeleněné.


Líbil se Vám článek?

Komentáře  

 
0 #1 Radek 2020-04-30 06:06
Tyjo, tak to vypadá moc zajímavě. Můj táta už také nepatří mezi nejmladší ročníky, takže jsme podle toho nedávno upravovali i jeho byt, aby se v něm mohl snadněji pohybovat. Nejhorší to bylo s koupelnou. Tu jsme museli udělat prostornější a starou vanu nahradit sprchovým koutem. Dokonce jsme mu do ní koupili i takové praktické sedátko z https://www.emako.cz/stolicky-a-sedatka-do-koupelny/ aby si při sprchování mohl sednout.
Citovat
 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop