Časopis DŘEVO&stavby 4/2018
Tento článek vyšel v: Časopis DŘEVO&stavby 4/2018
Objednejte si krásně vonící výtisk časopisu s kvalitními fotografiemi pouze za 65 Kč
Objednat časopis
Tisk
OPTIMAL: <small>Ve všech směrech jednoduchý bungalov</small>

OPTIMAL: Ve všech směrech jednoduchý bungalov

Komerční sdělení | Pondělí, 13. srpen 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Jednopodlažní rodinný dům OPTIMAL navrhla společnost PENATUS na základě mnohaleté zkušenosti v oblasti návrhu a realizace moderních dřevostaveb. Hlavními rysy jsou jednoduchost, variantní řešení a dobrý poměr cena / výkon především v rámci užívání stavby.

Jednoduchost při návrhu, realizaci, ale především pak v rámci provozu a údržby. Variantní řešení nabízí varianty půdorysného uspořádání, fasád, typu zastřešení, ale také technologií (systém větrání, vytápění a ohřevu teplé vody) i založení stavby.

Dům je koncipován jako hala bez nutnosti vnitřních stěn a podpor. V rámci založení stavby se nabízí např. základové pasy, plovoucí deska, založení crawl – space.

Typový dům OPTIMAL je ve variantách dispozičního řešení od 2+kk po 4+kk s užitnou plochou od 52 m2 do 94 m2. Největší varianta umožňuje dosažení i pasivního standardu v rámci programu Nová zelená úsporám.

Varianty se sedlovou střechou umožňuji i částečné využití půdy jako skladovacího prostoru. Podle potřeby a uvažovaných technologií lze upravit i kvalitu oken, míru zateplení apod.

I typové řešení tedy v tomto případě umožňuje z celé řady nabízených variant „namíchat" pro daný konkrétní případ a potřeby a možnosti stavebníka to nejvhodnější řešení.

optimal-jednopodlazni-rodinny-dum-interieroptimal-jednopodlazni-rodinny-dum-dispozice

Připravila (red) foto a vizualizace PENATUS

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner
gotop