Podrobná pravidla

Tisk

Podrobná pravidla pro soutěž časopisu sruby&roubenky

Přidat na Seznam.cz

Vydavatelství PROVOBIS s.r.o. vyhlašuje soutěž Dřevostavba roku 2015 – soutěž časopisu sruby&roubenky

Část A

Podmínky soutěže - Dřevostavba roku 2015

Realizace rodinných domů na bázi dřeva - dřevostaveb prezentované v časopisu Sruby&roubenky ve vydáních 1-4/2015 prostřednictvím rubriky „Pojďte dál" (tak zvaná redakční návštěva) se zařazují do soutěže Dřevostavba roku 2015 časopisu sruby&roubenky. Soutěž Dřevostavba roku 2015 je prezentována v časopisu sruby&roubenky a na webu www.drevoastavby.cz, přičemž hlasování probíhá výhradně prostřednictvím webu.

Podmínky zařazení stavby do soutěže:

Dům, který se prezentuje v časopisu sruby&roubenky formou redakční návštěvy zpracované podle běžných redakčních zvyklostí odpovídajících příslušné rubrice v řádném vydání časopisu sruby&roubenky v průběhu kalendářního roku, se automaticky zařazuje do soutěže.

Princip soutěže:

Z každého vydání časopisu sruby&roubenky 1-4/2015 jsou na webu www.drevoastavby.cz publikovány domy z redakčních návštěv. Mezi nimi hlasující svým hlasováním zvolí semifinalistu z každého vydání postupujícího do finálového hlasování, přičemž semifinalistu určuje nejvyšší podíl hlasů stanovený procentuálně z celkového počtu hlasujících v každém kole. Každé jedno kolo hlasování o semifinalistu soutěže začíná termínem vydání časopisu sruby&roubenky a končí termínem vydání následujícího vydání časopisu sruby&roubenky, přičemž hlasování o šestého semifinalistu je ukončeno 18 dní před vydáním časopisu sruby&roubenky 1/2016.

Finálové hlasování:

Finálové hlasování, v němž soutěží čtyři domy o titul Dřevostavba roku 2015 časopisu sruby&roubenky, se vyhlašuje tak, aby mohlo na webu www.drevoastavby.cz proběhnout 14 dní před vydáním časopisu sruby&roubenky 1/2016. Výsledky se pak vyhlašují na veletrhu Dřevostavby 2016.

Vyhodnocení soutěže:

Titul Absolutní vítěz soutěže Dřevostavba roku časopisů Dřevo&Stavby a sruby&roubenky získá dřevostavba, která získá nejvyšší počet hlasů z hlasování finálového kola Dřevostavba roku za oba tituly - Dřevo&Stavby a sruby&roubenky.

Titul Dřevostavba roku 2015 časopisu sruby&roubenky – vítěz kategorie získá dřevostavba, která ve finálovém hlasování získá nejvyšší podíl hlasů stanovený procentuálně z celkového počtu hlasů ve finálovém kole.

Titul Dřevostavba roku 2015 časopisu sruby&roubenky – cena redakce získá dřevostavba, kterou vybírá redakce časopisu na základě jejího příspěvku ke kultivaci architektury domů z masivního dřeva určených k bydlení.

Pravidla hlasování:

O Dřevostavbu roku 2015 se hlasuje pouze na webu www.drevoastavby.cz, hlasovat mohou pouze registrovaní návštěvníci webu www.drevoastavby.cz, platný je každý jeden hlas pro jeden dům z jedné IP adresy za den. Organizátor soutěže Dřevostavba roku 2015 si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže kdykoli v jejím průběhu hlasy, u kterých má podezření z toho, že byly zaslány automaticky, robotem, případně jinak než individuálním hlasováním. V případě, že se bude takové jednání opakovat, může organizátor ze soutěže firmu, jíž se takové hlasování týká, zcela vyřadit. Organizátor soutěže Dřevostavba roku 2015 si vyhrazuje právo tuto soutěž kdykoliv v jejím průběhu zrušit či pozměnit podmínky soutěže.

Část B

Princip losování o ceny pro hlasující:

Registrovaní návštěvníci webu www.drevoastavby.cz, kteří hlasovali v rámci soutěže Dřevostavba roku 2015, jsou automaticky zařazeni do závěrečného losování o ceny. Do závěrečného losování o ceny budou zařazeni účastníci hlasující v jednotlivých dílčích kolech i v kole finálovém. V závěrečném losování o ceny mohou tito registrovaní uživatelé vyhrát hodnotné ceny zveřejněné na webu www.drevoastavby.cz.

Losování o ceny

Po ukončení finálového hlasování v rámci soutěže Dřevostavba roku 2015, dojde k losování cen pro hlasující. Organizátor soutěže Dřevostavba roku 2015 rozdělí hlasující do skupin podle toho, jaký typ ceny hlasující zaškrtl na formuláři finálového hlasování. Organizátor soutěže z každé skupiny vylosuje jednoho soutěžícího, který vyhraje cenu v dané skupině bezprostředně po skončení finálového hlasování.

Výherci soutěže o ceny pro hlasující jsou zveřejnění na webu www.drevoastavby.cz a jsou pozvání k předání cen na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže na veletrhu Dřevostavby.

Organizátor soutěže Dřevostavba roku 2015 si vyhrazuje právo tuto soutěž o ceny pro hlasující kdykoliv v jejím průběhu zrušit nebo změnit podmínky losování o ceny pro hlasující.

Ceny pro hlasující budou doručovány pouze po ČR.

PRO VOBIS, s.r.o.
Tyto podmínky soutěže vypracoval dne 31.1.2014
Mgr. Bc. Lukáš Bělský, advokát
www.akbelsky.cz


Líbil se Vám článek?

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop