Výhry pro hlasující

Tisk

Výhry pro hlasující 2016

Přidat na Seznam.cz

Časopis DŘEVO&stavby vyhlašuje celoroční čtenářskou soutěž Dřevostavba roku 2016

V každém vydání časopisu DŘEVO&stavby vám formou redakčních návštěv představujeme několik moderních dřevostaveb. Vyberte si mezi nimi svého favorita a dejte mu svůj hlas. Dům, který získá v jednom kole (od jednoho vydání časopisu DŘEVO&stavby k druhému) nejvíce hlasů, se stane semifinalistou a postoupí do závěrečného hlasování. V něm se mezi šesti semifinalisty rozhodne, který dům se stane Dřevostavbou roku 2016 časopisu DŘEVO&stavby.

Hlasování je anonymní, pokud se však na webu zaregistrujete, budete zařazení do závěrečného losování o hodnotné výhry (viz níže). Hlasovat můžete výhradně na webech www.drevostavbaroku.cz nebo www.drevoastavby.cz, kde najdete také podrobná pravidla soutěže.

VÝHRY pro hlasující:

HLAVNÍ VÝHRA časopisu sruby&roubenky - projekt srubu nebo roubenky

HLAVNÍ VÝHRA časopisu sruby&roubenky - projekt srubu nebo roubenky
v hodnotě
60 000 Kč

daniel-vlcekProjektová dokumentace srubu, roubenky nebo poloroubenky od projekční kanceláře Daniel Vlček v hodnotě 60 000 Kč.

www.danielvlcek.cz

+
HLAVNÍ VÝHRA časopisu DŘEVO&stavby - projekt montované dřevostavby

HLAVNÍ VÝHRA časopisu DŘEVO&stavby - projekt montované dřevostavby
v hodnotě
70 000 Kč

ms houseProjektová dokumentace rodinného domu - montované dřevostavby od společnosti MS HAUS s.r.o. v hodnotě 70 000 Kč.

www.ms-haus.cz

+

PRÉMIOVÉ VÝHRY:

Termální koupací sud Basic

Termální koupací sud Basic

Sud (FISD-HT150SW2)s vytápěním dřevem, hranou a schůdky v základním provedení s kruhovým půdorysem 150 cm o obsahu 1200 l je ideálním společníkem pro relaxaci či netradiční setkání s přáteli. Samostatný vytápěcí systém vně sudu rozšiřuje vnitřní prostor pro komfortní sezení čtyř až šesti osob.Sud je vyroben z materiálu finská borovice tepelně upravená speciální technologii Thermowood, nerez prvky a 6 odnímatelných lavic (pro snadnější čištění a údržbu). Součástí setu jsou kamna na dřevo s komínovým systémem, schody a dekorativní odkládací hrana.

Více na www.keliwood.cz

+
Odrážedlo Repello

Odrážedlo Repello
v hodnotě 4 300 Kč 

repello-02Model J od značky Repello je designové celoodpružené dřevěné odrážedlo v hodnotě 4.300,- Kč vyrobené v České republice. Patentovaný systém odpružení a řada bezpečnostních prvků podporuje zdravý vývoj dítěte. Díky posuvné sedlovce je odrážedlo vhodné pro kluky a holky od 1,5 do 4 let.

Více na www.repello.cz

+
Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo
     

Tepelné čerpadlo typ NTČ KB EVI 19 RD od společnosti Nelumbo pracující v systému vzduch-voda. Technologie EVI umožňuje provoz čerpadla i v zimě při teplotě okolí − 25 °C. Čerpadlo je určeno pro vytápění rodinných domů i jiných budov a ohřev užitkové vody.

www.nelumbo.cz

+
Obklady a dlažby

Obklady a dlažby
v hodnotě 20 000 Kč 

Dárkový poukaz v hodnotě 20 000 Kč na odběr koupelnových keramických obkladů a dlažeb včetně grafického návrhu od společnosti Lasselsberger.

Více na www.rako.cz

+
Závěsná houpačka

Závěsná houpačka
v hodnotě 10 990 Kč 

Elegantní závěsná pohodlná houpačka Barcelona v hodnotě 10 990 Kč pro komfortní relax na zahradě či terase, vhodná i do interiéru. Konstrukce je z ocelových trubek, košatina má konstrukci z hliníku vypletenou plochým ratanem. Polstr a polštář jsou z béžového voděodpudivého polyesteru.

Více na www.dimenza.cz

 

+

DALŠÍ VÝHRY:

50x roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby

50x roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby

Více na www.drevoastavby.cz 
+
50x roční předplatné časopisu sruby&roubenky

50x roční předplatné časopisu sruby&roubenky

Více na www.drevoastavby.cz 
+

Organizátor soutěže Dřevostavba roku si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů. Účastí v soutěži Dřevostavba roku nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné právně vymáhat. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny, než která je organizátorem stanovena.

 


Líbil se Vám článek?

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop