Elektrický radiátor Zehnder Deseo Verso: <small>splněný sen o rychle vyhřáté a uklizené koupelně </small>

Elektrický radiátor Zehnder Deseo Verso: splněný sen o rychle vyhřáté a uklizené koupelně

Komerční sdělení | Neděle, 17. květen 2020 |

Přidat na Seznam.cz

Nové topné těleso od renomovaného švýcarského výrobce designových radiátorů a systémů komfortního větrání, společnosti Zehnder zaujme špičkovým a funkčním designem, vysokým výkonem i snadným ovládáním. Díky využití technologie infrazáření poskytuje příjemné sálavé teplo s téměř okamžitým náběhem.


Výhody elektrického vytápění

Elektrické vytápění se ukazuje jakožto technologie mimořádně vhodná zejména pro objekty i místností, kde potřebujeme příjemné teplo i v přechodových obdobích – převážně na jaře a na podzim. V mnoha domech se v této době vypíná centrální topení a při náhlém zhoršení počasí dochází ke snížení tepelného komfortu v interiéru.

Moderní elektrické radiátory proto představují téměř ideální řešení pro tyto místnosti – lze je zapojovat bez ohledu na topnou sezónu a díky vysokému podílu sálavé složky nevíří prach a pomáhají udržet v koupelně zdravé prostředí.

Zehnder Deseo Verso provedení černé lesklé


Výhody elektrických radiátorů Zehnder

 • Nízké náklady na vytápění: Snížení nákladů na vytápěni díky možnosti ovládání vytápění dle aktuální potřeby. Navíc domy s elektrickým vytápěním využívají dvoutarifové sazby, které snižují náklady na odebíranou elektřinu.
 • Příjemný pocit bezpečí: pro konečné zákazníky díky výrobkům, které prokazatelně splňuji ty nejvyšší standardy a také pro prodejce a realizační firmy, neboť dodávají elektrické radiátory splňující platné nařízení EcoDesign.
 • Maximální komfort: v příjemně vyhřáté koupelně nebo jiném bytovém prostoru nastavením si teploty pomocí individuálně nastaveného časového programu vytápění.

Specifika radiátoru Deseo Verso

Minimalistický designový radiátor Zehnder Deseo Verso, který se díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny tvoří skleněný infrapanel s jedním či dvěma výsuvnými rameny na ručníky, které zůstávají skryty za vlastním tělesem radiátoru. Díky tomu lze ručníky sušit či předehřát při teplotě 55° bez toho, aby zasahovaly do prostoru koupelny a koupelna vypadá vždy uklizeně.

Radiátory Zehnder Deseo Verso je možné ovládat pomocí intuitivních skrytých tlačítek umístěných na přední straně topného panelu. Jejich design je stejně minimalistický jako celého tělesa a dokonale ladí s puristickým laděním radiátoru.

Základní ovládání umožňuje vybrat jeden ze tří předvolených stupňů vytápění (45°, 55°a 65°), dětskou pojistku a přepnutí do úsporného módu stand-by. Doplňkové dálkové ovládání umožňuje například ochranu proti mrazu či nastavení denního, potažmo týdenního programu.

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso je v nabídce ve dvou výškách (1500 a 1750 mm) o hloubce 475 mm. Výkon menšího radiátoru je 600, většího 750 W. Zákazník si může vybrat mezi třemi povrchovými úpravami:

 • lesklá bílá,
 • lesklá černá,
 • zrcadlová.

Větší formát umožňuje instalaci dvou výsuvných ramen na ručníky, menší jednoho, každé o maximální nosnosti 4kg. Doporučený rozměr ručníku je pak 100 x 40 cm pro horní a 100 x 70 cm pro spodní rameno/sušák.

moderni-elegantni-radiator-Zehnder

obr.: Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso v povrchové úpravě lesklá bílá.

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso provedení zrcadlo

obr.: Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso v povrchové úpravě zrcadlová.

moderni-radiator-Zehnder

obr.: Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso v povrchové úpravě lesklá černá.


Elektrický radiátor je správná volba

Elektrické radiátory Zehnder v sobě snoubí krásu s inteligencí. Představují atraktivní řešení vytápění interiéru pro novostavby i rekonstrukce. Perfektně doplňují nebo nahrazují stávající systém vytápění, např. u staveb s nízkou spotřebou energie.

Elektrické radiátory Zehnder pomáhají vytvářet zdravé a komfortní vnitřní klima a zároveň šetří energii a pořizovací i provozní náklady.

Tradičně kvalitní zpracování od švýcarského výrobce Zehnder zaručuje radiátoru Deseo Verso, stejně jako ostatním výrobkům značky, dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost. Zehnder Deseo Verso je radiátor promyšlený do posledního detailu.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Design”

 • Koupelnový otopný žebřík pod lupou

  Koupelnový otopný žebřík pod lupou

  Tepelná pohoda v koupelně je alfou a omegou pohodlného života. Proto je třeba se nad koncepcí vytápění v této místnosti důkladně zamyslet a vzít v úvahu všechny faktory, které hrají…

 • 4 tipy, jak dostat přírodu do domu

  4 tipy, jak dostat přírodu do domu

  Při zařizování našich příbytků se většinou snažíme o to, aby hlavní roli měla v celém interiéru příroda. Tedy pokud se neuchýlíme cestou takových bytových stylů, které…

 • Jak se pozná opravdu dobrá interiérová klika?

  Jak se pozná opravdu dobrá interiérová klika?

  Možnosti výběru funkčních bytových doplňků jsou nepřeberné, dveřní a okenní kování pochopitelně nejsou výjimkou. Ačkoliv nás designové trendy posledních let neomylně směřují…

 • Kuchyně v dřevostavbě kritickým okem odborníka

  Kuchyně v dřevostavbě kritickým okem odborníka

  Pokud nasloucháme pouze pochlebovačům a nejsme schopni přijmout konstruktivní kritiku, degenerujeme. Když přijde do nového domu návštěva, většinou srší superlativy, jinak ale vidí…

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

 • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

 • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop