Tisk
4 v 1 - inteligentní nábytek pro malé byty

4 v 1 - inteligentní nábytek pro malé byty

Dagmar Šimonová | Úterý, 27. prosinec 2011 |

Přidat na Seznam.cz Uruguayský průmyslový designér Claudio Sibille přišel s návrhem na unikátní kus nábytku. Lidí neustále přibývá a místo je čím dál tím dražší a vzácnější. Malé byty a domky tak zaměstnávají architekty a designéry s problémem, jak napasovat život na co nejméně metrů čtverečních. Tady je odpověď.

Ludovico-inteligentní komodaLudovico-inteligentní komodaLudovico je kus nábytku, který na první pohled nevzbudí příliš pozornosti, na pohled druhý ale vyráží dech. Stylová a vkusná komoda obsahuje několik prostorných zásuvek, jako nadstavbu má však v sobě ukryté dvě židle a stůl. Přestože je tento víceúčelový předmět moderně nápaditý a jednoduše tvarovaný, designér k jeho výrobě použil tradiční materiál – dřevěnou spárovku a hliníkové úchytky.

Ludovico je odpovědí na otázku "Jak může nábytek inovativně šetřit prostor"

Ludovico-inteligentní komodaJe to snadné - Ludovico vypadá jako obyčejný šatník. Ve svém těle má však vtipně ukryté dvě klasické dřevěné židle a na jeho vršek se dá usadit stůl. Šuplíky samozřejmě fungují ve složené i rozložené variantě, navíc za židlemi je umístěná ještě skladná polička. Pokud tak místo zařízení na sezení a práci potřebujeme volný prostor, jednoduše komodu složíme do sebe.

Ludovico-inteligentní komodaLudovico-inteligentní komodaLudovico-inteligentní komoda

Vaše komentáře (5)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop