Tisk
KASPER CZ pořádá první odborný seminář

KASPER CZ pořádá první odborný seminář

Dagmar Šimonová | Čtvrtek, 29. březen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

KASPER CZ, jeden z leaderů v oblasti výroby dřevěných konstrukčních systémů, se v budoucnu chce profilovat nejen jako přední český výrobce dřevěných konstrukcí, který disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Evropě, ale také jako organizátor odborných seminářů orientujících se na problematiku výroby dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb. Chce sdružovat firmy a projektanty, které tato problematika zajímá, chce nabízet prostor pro vzájemnou konzultaci, předávaní si zkušeností a prezentaci novinek v tomto oboru.

 

Poprvé, ale ne naposled

Společenské centrum TrutnovProto firma KASPER CZ připravila první odborné setkání projektantů a odborné veřejnosti v Trutnově, příhodně v tzv. UFFU – stavbě roku 2011, která rovněž aspiruje na stavbu světa. Cílem celé akce je představit odborné veřejnosti současné moderní trendy v dřevostavbách, a to především z oblasti konstrukčních systémů. Tyto akce chce opakovat a vytvořit z nich tradici.

Něco málo o programu

Celá akce bude mít dvě hlavní části: odbornou v podobě přednášek a praktickou, doplněnou o prohlídku výrobního závodu KASPER CZ.

Společenské centrum TrutnovV průběhu přednášek se účastníci postupně seznámí s technologiemi příhradových konstrukcí spojovaných styčníkovými deskami, konstrukčním systémem pro stropy, stěny a krovy Posi-joist v licenci firmy MiTek. V dalším bloku bude firma KASPER CZ s.r.o. společně s firmou Fermacell GmbH prezentovat stěnové systémy a materiály pro suchou výstavbu ve dřevostavbách. V poslední části přednášek bude řeč o klasicky vázaných konstrukcích, konstrukcích z lepeného lamelového dřeva a jejich opracování na moderních dřevoobráběcích CNC centrech. V neposlední řadě budou firmou SFS intec s.r.o. prezentovány moderní trendy ve spojích dřevěných konstrukcí s následnou názornou praktickou ukázkou.

Na samotný závěr je připravena prohlídka nejmodernějšího závodu v ČR na výrobu příhradových konstrukcí a praktické ukázky výroby prvků na unikátním dřevoobráběcím CNC stroji od firmy Hundegger.

KASPER CZ, Centrum biatlonu Jamrozowa Polana„Věřím, že připravený program bude atraktivní pro všechny zájemce z řad architektů, projektantů, stavebních firem, investorů, odborných pedagogů, studentů a že se 19. dubna v hojném počtu sejdeme ve společenském centru UFFO v Trutnově a strávíme zde společný čas plný zajímavých podnětů," uvedl ředitel společnosti David Kasper.

 

Partneři akce poskytnou účastníkům malý dárek

Zády k celé akci nestojí ani odborná média, která se stala partnery tohoto odborného setkání. Jedná se o časopisy DŘEVOSTAVBY, REALIZACE STAVEB a HOME. Jejich výtisky obdrží účastníci akce při prezentaci.

Kde se redistrovat?

Pozvánku na odborný seminář si můžete prohlédnout pdfZDE, zaregistrovat svou účast pak můžete na www.psmcz.cz, kde organizátoři akce prosí o vyplnění poznámky o využití bezplatné autobusové přepravy.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop