Tisk
Ojedinělý projekt výstavby vzorových domů právě startuje - staňte se jeho součástí!

Ojedinělý projekt výstavby vzorových domů právě startuje - staňte se jeho součástí!

Dagmar Šimonová | Středa, 13. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Dřevostavby se v České republice stávají obvyklým způsobem bydlení. Zatímco se tuzemské stavebnictví jako celek propadá do recese, dřevostavby jsou jediným stavebním oborem, který stále roste. Dokazuje to i společný záměr největší projektové společnosti G SERVIS CZ a stavební společnosti NATUR HOUSE. Ty se rozhodly v roce 2012 vybudovat společnou celorepublikovou síť vzorových domů. V každém kraji tak bude stát alespoň jedna vzorová dřevostavba nejvyšší kvality.

Mnoho lidí se dnes nespokojí s pohledem do projektu - chtějí vidět stavbu naživo

DSC01570Myšlenka projektu výstavby 14 vzorových domů vznikla na základě velmi úspěšné spolupráce společnosti G SERVIS CZ a Natur House na vzorovém domě Lyra plus, který patří k velmi úspěšným typovým projektům. Všichni zájemci o výstavbu si ho mohou prohlédnout každé úterý v Lázních Bohdaneč. Právě u tohoto vzorového domu se ukázalo, že mnoho lidí, kteří si vybírají dům, se nespokojí pouze s pohledem do projektu, ale potřebují své představy konfrontovat s návštěvou domu, který je již postavený.

DSC01493Majitel stavební společnosti Natur House, Jiří Kohoutek, k úspěchu vzorového domu dodává: „Dobře zvolený projekt, perfektně zpracovaná řemeslná práce a silná marketingová podpora jsou jednou částí úspěchu. Tou druhou je štěstí při výběru partnera, který vzorový dům prezentuje. V Lázních Bohdaneč máme paní Najmanovou, která díky tomu, že v dřevostavbě bydlí a byla u celého procesu stavby, dokáže zájemcům o výstavbu srozumitelně vysvětlit celý proces výstavby a výhody, které bydlení v dřevostavbě přináší."

DSC01495DSC01519DSC01498

 

 

Chcete se stát součástí projektu? Neváhejte!

DSC01571Příležitost stát se součástí tohoto projektu se teď otvírá všem, kteří aktuálně zvažují výstavbu dřevostavby. Projektová manažerka stavební společnosti Natur House, Klára Celiznová, shrnuje hlavní výhody proč se rozhodnout právě pro vzorový dům: „Klient získá výraznou slevu na výstavbu, záruku skvěle zpracované řemeslné práce, nadstandardní záruční dobu na dům, typové řešení domu zcela podle svých požadavků a dlouhodobou obchodní podporu obou partnerských společností. Navíc po zkušenosti s fungováním vzorového domu v Lázních Bohdaneč mohu říci, že investor získá i velmi flexibilní a nadstandardně ohodnocenou práci."

DSC01507Spoustu z potenciálních zájemců o využití jejich rodinného domu jako vzorového bude jistě zajímat jaká omezení jim provozování vzorového domu může přinést. K tomu Klára Celiznová dodává: „Aby dům mohl fungovat jako vzorový máme dvě základní kriteria: 1. Dům by měl fungovat jako vzorový alespoň tři roky. 2. Jednou týdně by měl být „den otevřených dveří" pro klienty, kteří mají zájem o výstavbu domu podle projektu G SERVIS CZ a pro klienty, kteří se zajímají o výstavbu technologií dřevostavby.

Pokud vás zaujala myšlenka zapojit se do projektu vzorových domů, obraťte se přímo na manažerku projektu Kláru Celiznovou, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel 602 271 970 nebo majitele společnosti Jiřího Kohoutka, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel 725 175 174.

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop