Tisk
VZOROVÝ DŮM z adresáře: <small>Rodinný dům Mníšek</small>

VZOROVÝ DŮM z adresáře: Rodinný dům Mníšek

Helena Petáková | Čtvrtek, 07. únor 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Nízkoenergetický dům s konstrukcí z masivních dřevěných panelů, osazený kvalitními dřevěnými okny s trojskly. Díky systémovému řešení splňuje veškeré nároky na komfortní a zdravé bydlení a poskytuje kvalitní klima a výbornou tepelnou stabilitu v zimě i v létě. Řizené větraní se v zimě stará o přívod čerstvého vzduchu s minimálními energetickými ztrátami díky rekuperaci tepla.


Rodinný dům MníšekRodinný dům MníšekInteriér domu tvoří prostorná obývací místnost s centrálně umístěným krbem, volně navazující na prostor jídelny a velkoryse řešené kuchyně. Dále v přízemí oceníte ložnici, pracovnu, spíž, technickou místnost, koupelnu se sprchou a samostanou toaletu.

Rodinný dům MníšekRodinný dům MníšekDíky zajímavému dispozičnímu řešení najdete v přízemí plně vybavený 3+kk. Patro pak nabízí dětěm prostor pro hry i soukromí – 2 dětské pokoje (možno řešit i jako 1 velký spojený prostor) a koupelna s vanou. Prostorná terasa, která je přístupná z obýváku, ložnice i koupelny a je zčásti zastřešená výraznými přesahy střechy, zvětšuje v letních měsících obytnou zónu směrem do zahrady.

 

Rodinný dům MníšekRodinný dům Mníšek

Rodinný dům Mníšek

Rodinný dům Mníšek

logo

Společnost Dřevostavby Biskup staví pasivní a nízkoenergetické domy

Popis konstrukčního systému:

Firma nabízí výrobu konstrukčních prvků na vlastním obráběcím centru a následnou montáž. Využívá špičkového profesionálního 3D-CAD/CAM softwaru pro návrh a výrobu konstrukcí ze dřeva. Vlastní výroba probíhá na automatické lince – software generuje data jednotlivých částí dřevěné konstrukce z vytvořeného 3D modelu do datového souboru. Tento postup je maximálně rychlý a přesný, nevyžaduje dílenské výkresy a předchází vzniku chyb. Prvky konstrukce přesně připravené z výroby se pak montují na stavbě.

Energetické parametry:

Dřevostavby v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu mají kompletní zateplení z dřevovláknité izolace. Skladby jsou difuzně otevřené s možností řízené výměny vzduchu se zemním výměníkem. Samozřejmostí je provedení testu vzduchotěsnosti obálky budovy.

Záruka kvality:

Společnost Dřevostavby Biskup staví z certifikovaných materiálů na základě dlouholetých zkušeností a praxe, využívá nejmodernějších technik – obráběcí centrum nové generace zajišťuje precizní výrobu jednotlivých prvků a dokonalou dílenskou přípravu vč. povrchové úpravy.

 

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Název:

Referenční dům Mníšek

Kategorie:

Vzorové domy

Společnost:

Dřevostavby Biskup s.r.o.

Jméno:

Ing. Jaroslav Jiruška

Adresa:

Mníšek pod Brdy

Telefon:

+420 272 700 338

E-mail:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop