Tisk
Hlasujte pro Dřevostavbu roku 2013 a vyhrajte sprchový systém!

Hlasujte pro Dřevostavbu roku 2013 a vyhrajte sprchový systém!

Dagmar Šimonová | Úterý, 14. květen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Hlasujte a vyhrajte hodnotné ceny! Časopis DřevoStavby vyhlásil soutěž Dřevostavba roku 2013, ve které soutěží o titul domy na bázi dřeva - dřevostaveby prezentované v časopisu Dřevo&Stavby ve vydáních 1-6/2013 prostřednictvím rubriky „Pojďte dál" (tak zvaná redakční návštěva). Soutěž Dřevostavba roku je prezentována v časopisu Dřevo&Stavby a na webu www.drevoastavby.cz, přičemž hlasování probíhá výhradně prostřednictvím webu www.drevostavbaroku.cz. Mezi ceny pro hlasující byla v minulém týdnu zařazena i jedna novinka - sprchový systém Idealrain od společnosti Ideal Standard v hodnotě 15 609 Kč.


Idealrain, jehož výrobcem je firma Ideal Standard, je kompletní sprchový systém, jehož základ tvoří sprchová nástěnná termostatická baterie Ceratherm 100. Idealrain je dále vybaven ultratenkou kovovou hlavovou sprchou o průměru 200 mm. K dispozici je také 3-funkční ruční sprcha Ø 100 mm a sprchová hadice Idealflex 1750 mm. Obě sprchy mají funkci Anti-kalk, což je systém zabraňující tvorbě vodovodního kamene.

O soutěži

IS do soutezeZ každého vydání časopisu Dřevo&Stavby 1-6/2013 jsou na webu www.drevostavbaroku.cz publikovány domy z redakčních návštěv. Mezi nimi hlasující svým hlasováním zvolí semifinalistu z vydání 1-6/2013 postupujícího do finálového hlasování, přičemž semifinalistu z každého vydání určuje vždy nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících v daném kole. Každé jedno kolo hlasování o semifinalistu soutěže začíná termínem vydání časopisu Dřevo&Stavby a končí termínem vydání následujícího vydání časopisu Dřevo&Stavby, přičemž hlasování o šestého semifinalistu je ukončeno týden před uzávěrkou vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby.

Finálové hlasování, v němž soutěží šest domů (6 semifinalistů) o dřevostavbu roku, se vyhlašuje s termínem vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby. Finálové hlasování je ukončeno týden před veletrhem Dřevostavby 2014, kde proběhne slavnostní vyhlášení vítězů. Vítězové jsou pak publikováni ve vydání 2/2014. Titul Dřevostavba roku získává dům – dřevostavba, která ve finálovém hlasování získá nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících ve finálovém kole. Hlasovat mohou všichni návštěvníci webu www.drevoastavby.cz, respektive www.drevostavbaroku.cz, přičemž pouze registrovaní uživatelé mohou vyhrát hodnotné ceny, jako je studie rodinného domu od společnosti TFH dřevěné skeletové domy, obklady RAKO včetně grafického návrhu od profesionálů, závěsná houpačka BARCELONA nebo kolekce dřevěných hraček od společnosti LARIX-TOZ. Do závěrečného hlasování o ceny budou zařazeni účastníci hlasující v jednotlivých dílčích kolech i v kole semifinálovém.

Více informací o pravidlech nebo cenách zjistíte na webu www.drevostavbaroku.cz

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop