Tisk
Dřevostavby od VS DOMY a.s. mají úspěch i ve světě

Dřevostavby od VS DOMY a.s. mají úspěch i ve světě

Dagmar Šimonová | Pondělí, 19. prosinec 2011 |

Přidat na Seznam.cz

VS DOMY je ryze česká akciová společnost se sídlem ve Vsetíně, která vyrábí a dodává rodinné domy na klíč. Úzce se specializuje na ekologické a energetické domy na bázi dřeva a jako jedna z mála ryze českých firem se může pochlubit i úspěchem na evropském trhu. Společnost se zaměřila na individuální výstavbu, která plně respektuje zákazníkovo přání a nápady, v souladu se specialisty v oboru statiky, projekce a zákaznického servisu.

VS DOMY - referenceSpolečnost VS DOMY a.s. většinu své produkce exportuje především do Švýcarska, Norska, Rakouska, Řecka, Francie, Německa, rok od roku ale citelně přibývá klientů v České republice. Je to nepochybně známkou toho, že i český stavebník začíná být „osvícený" a dokáže ocenit nesporné kvality, které bydlení v dřevostavbě přináší. Tuzemské montované VS DOMY a.s. tak naleznete dnes především v okolí Prahy a na východní Moravě.

VS DOMY a.s. nabízejí dřevostavby v nízkoenergetickém i pasivním standardu

VS DOMY - referenceDřevostavby od společnosti DOMY VS jsou koncipovány s ohledem na minimální energetické náklady v průběhu výstavby i užívání domu. Kromě dřevostaveb se standardními skladbami konstrukcí, které se řadí mezi domy s velmi malou spotřebou energie, staví VS DOMY a.s. i domy nízkoenergetické a v poslední době často zmiňované domy pasivní. Provedení pasivních dřevostaveb se od standardního provedení liší mimo jiné masivními tloušťkami tepelných izolací a důkladnějším řešením tepelných mostů u obvodových konstrukcí, kvalitnějšími výplněmi otvorů, nezbytností využití nucené výměny vzduchu s rekuperací a alternativních zdrojů energie.

Nejvyšší kvality dosahují VS DOMY použitím certifikovaných materiálů a postupů

VS DOMY - referenceNa konstrukce stěn a podlah jsou využívány skladby se sádrovláknitými deskami FERMACELL, které poskytují vysokou míru pevnosti, ochrany proti požáru, vyšší mechanickou odolnost, vyšší únosnost pro zavěšení břemene a velmi dobré akustické vlastnosti, které vykazují i systémy suchých podlah.

VS DOMY - referencePředpokladem kvality moderní dřevostavby je dodržení správných postupů a spolehlivá záruka dobrého výsledku za použití certifikovaných materiálů. Zásadní význam má projekt, který musí „myslet" na všechno. U realizace je pak třeba přesné provedení zejména konstrukčních detailů, jež se postarají o eliminaci vzniku možných teplených mostů, se kterými by se pasivní dům nikdy nepodařilo postavit.

VS DOMY - referenceVS DOMY a.s. si zakládají právě na precizním řešení těchto konstrukčních záležitostí, na používání certifikovaných technologií a samozřejmě i na komunikaci se zákazníkem, který udává tón a tempo celé výstavby. Firma samozřejmě disponuje i několika vzorovými domy, takže pokud chcete dřevostavby vidět na živo, zavítejte do Prahy a jejího okolí, Zlína nebo Vsetína.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop