Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Doporučujeme

Tisk
Společnost Direkt Real s.r.o. - kompletní dodavatel nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb

Společnost Direkt Real s.r.o. - kompletní dodavatel nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb

Lucie Němcová | Pátek, 13. září 2013 |

Společnost Direkt Real s.r.o. je na trhu již devátý rok. Posledních pět let se zabývá převážně výstavbou dřevostaveb stavěných systémem two by four. Vysoký akcent klade na kvalitu výstavby a skutečně nízkoenergetický až pasivní standard. Preferuje difuzně uzavřenou konstrukci a své domy testuje blower door testem pro certifikaci kvality neprůvzdušnosti budovy.

Comfort 216 webIIRD Bungalov small 0vizualizace 1Pro své domy doporučuje využívání rekuperace odpadního vzduchu ideálně v kombinaci s teplovzdušným vytápěním. Doba výstavby trvá přibližně 6 měsíců. Výstavba samotné hrubé stavby trvá podle složitosti domu přibližně 14 dní.

Jílové 026

 

Nejvýznamnější referencí výstavby je pravděpodobně vlastní developerský projekt v Jílovém u Prahy Jílové Výhledy, který mimo jiné získal i zvláštní cenu MPO český energeticko-ekologický projekt roku 2008. Jednalo se o výstavbu celkem 20 rodinných domů a dvojdomků v jednotném architektonickém stylu s vysokým důrazem na architektonickou čistotu a jednotnost. Na tento projekt společnost navazuje výstavbu dalších deseti vil ve stejné lokalitě. V roce 2013 jsou ve výstavbě dva rodinné domy na pozemcích 928 a 1314 m2. Více se můžete dozvědět z nabídky www.jilovevyhledy.cz. V srpnu 2013 společnost zahájila předprodej pozemků s rodinnými domy. Zájemci mají tak možnost aktivně vstoupit do možných úprav dispozic rodinných domů a provedení úprav tak, aby dům co nejvíce vyhovoval.

Nabízíme službu od projektu ke kolaudaci. Náš akční rádius Praha – Praha západ – Praha východ.

Své služby a dodávky nabízí společnost Direkt Real s.r.o. i široké veřejnosti, která má zájem o vlastní výstavbu. Klienti si tak mohou vybrat buď typizovaný projekt, nebo si mohou nechat zpracovat svůj vlastní projekt. Typové projekty si lze vybrat přibližně z deseti připravených konceptů, které je možné upravit přímo na tělo zájemce. Samozřejmě realizace podle zadávací dokumentace také nebrání.

Ukázky realizace 2013:

DSC 0925Jílové 038121121 041

 Direkt Real s.r.o. nabízí:

- Typové projekty rodinných domů
- Individuální projekty rodinných domů
- Projekty typových domů s realizací
- Výstavbu rodinných domů – dřevostaveb na klíč
- Rezidenční bydlení v Jílovém u Prahy www.jilovevyhledy.cz

logo Direkt Real8

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?