Tisk
Veletrh FOR PASIV je za dveřmi!

Veletrh FOR PASIV je za dveřmi!

Dagmar Šimonová | Úterý, 14. leden 2014 |

Přidat na Seznam.cz

FOR PASIV je jediný veletrh domů nové generace v ČR a přehlídka energeticky úsporného bydlení. Aktuální trendy a novinky v oblasti nízkoenergetického, pasivního a nulového stavění přinese druhý ročník veletrhu FOR PASIV, který proběhne ve dnech od 23. do 25. ledna 2014 v prostorách PVA EXPO PRAHA.

Hlasujte o Dřevostavbu roku 2013 a získejte ZDARMA vstupenky na veletrh FOR PASIV!

Jak stavět energeticky šetrné domy a jak docílit efektivního snížení energetické náročnosti již stávajících budov?

4417 350x99x75FOR PASIV představí desítky předních firem působících v tomto oboru a nabídne i možnost setkání s odborníky v rámci doprovodných přednášek a konferencí. Na přípravě veletrhu organizátoři spolupracují se specialisty z Centra pasivního domu. Nabídku informací o pasívním bydlení doplní veletrh Střechy Praha a veletrh Solar Praha o úsporách energií a obnovitelných zdrojích.

„První ročník veletrhu nám zájmem vystavovatelů i návštěvníků potvrdil, že problematika nízkoenergetického stavění je velice žádané téma. Podobně jako vloni se zde návštěvníci dozvědí, jak dosáhnout bydlení s minimálními náklady na provoz. Půjde tak o jedinou ucelenou prezentaci domů nové generace v ČR," říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu FOR PASIV.

3619 750x600x75 kopieVeletrh představí danou problematiku komplexně od návrhů staveb, přes stavební řešení, vhodné materiály a technologie, až po vytápění, výměnu vzduchu, alternativní zdroje energie či vybavení spotřebiči. Chybět nebudou ani novinky v diagnostice a měření, jako např. provádění výpočtů proudění vzduchu a šíření vlhkosti, termovizní měření a vzduchotěsnost.

Zx FOR PASIV 03 kopieExpozice doplní bohatý doprovodný program. Velký zájem se dá očekávat o služby poradenského centra, které na veletrhu zajistí nejen odborníci z Aliance Bahal ale i Centra pasivního domu. Těšit se můžete na třídenní konferenci s názvem „Jak se staví pasivní dům". Odborný program se zaměří na odlišnosti při výstavbě pasivních domů od běžného stavebnictví a osloví tak především architekty, projektanty a stavebníky. Pro zájemce z řad laické veřejnosti budou připraveny přednášky, které je seznámí se základními informacemi o problematice pasivních domů, jejich výhodami, přínosy a úsporami.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop