Tisk
ARCHCON atelier a Dřevostavby Biskup - Přijďte na HOVORY O DŘEVU ´14!

ARCHCON atelier a Dřevostavby Biskup - Přijďte na HOVORY O DŘEVU ´14!

Dagmar Šimonová | Pátek, 31. leden 2014 |

Přidat na Seznam.cz

3. ročník série přednášek a diskuzí s odborníky na dřevostavby v rámci veletrhu Dřevostavby 2013 v pražských Holešovicích vypukne už příští týden!


Po roce máte opět možnost navštívit sérii odborných přednášek a diskuzí na tradiční akci Hovory o dřevu ´14, pořádané v rámci veletrhu Dřevostavby 2014 v Praze, Holešovicích. Hovory budou probíhat ve dnech 7. – 8. února, vždy od 10:30 do 18 hodin, v příjemném prostředí stánku PK60, společností Dřevostavby Biskup a ARCHCON atelier.

v pravo Ing. Miroslav Kramoliš a Ing. Jaroslav Jiruška v zelené kravatěIng. arch. Josef Smola kopieCelou sérii přednášek odstartuje v pátek dopoledne Ing. Miroslav Kramoliš, přednáškou Největší chyby při navrhování a stavění dřevostaveb. Poté ho vystřídá Miroslav Zapletal, který pohovoří o Vestavěném nábytku a kuchyních a také přidá praktické rady. Odpoledne pak Pavel Mikeš otevře téma o schodištích ve dřevostavbách a celý první den zakončí Ing. Jaroslav Štok přednáškou na téma Trojice spojovacích prostředků pro moderní dřevostavby.

Ing. Irena TruhlářováStanislav BiskupDruhý den Hovorů zahájí svou přednáškou Ekonomické hodnocení energeticky pasivních domů, Ing. Michal Čejka. Vystřídán bude Michalem Zelinkou, který popovídá o Větrání a vytápění dřevostaveb. V odpoledních hodinách budete mít šanci potkat Ing. Jaroslava Jirušku, který vystoupí se zajímavým povídáním o spolupráci na energeticky soběstačném domě - AIR House. Celou sérii přednášek uzavře Ing. Irena Truhlářová a Stanislav Biskup na téma masivní dřevěné panely – DEKPANELY.

Protože je kapacita míst na jednotlivých přednáškách omezena, doporučujeme navštívit stránky www.hovoryodrevu.cz a zde si pomocí jednoduchého formuláře zarezervovat vybranou přednášku.

Logo HD01Program naleznete ZDE

Hovory o dřevu ´14

3. ročník série přednášek a diskuzí s odborníky na dřevostavby v rámci veletrhu Dřevostavby 2013, Praha Holešovice

________________________________________

Po roce máte opět možnost navštívit sérii odborných přednášek a diskuzí na tradiční akci
Hovory o dřevu ´14, pořádané v rámci veletrhu Dřevostavby 2014 v Praze, Holešovicích.
Hovory budou probíhat ve dnech 7. – 8. února, vždy od 10:30 do 18 hodin, v příjemném prostředí stánku PK60, společností Dřevostavby Biskup a ARCHCON atelier.

Celou sérii přednášek odstartuje v pátek dopoledne Ing. Miroslav Kramoliš, přednáškou Největší chyby při navrhování a stavění dřevostaveb.
Poté ho vystřídá Miroslav Zapletal, který pohovoří o Vestavěném nábytku a kuchyních a také přidá praktické rady.
Odpoledne pak Pavel Mikeš otevře téma o schodištích ve dřevostavbách a
celý první den zakončí Ing. Jaroslav Štok přednáškou na téma Trojice spojovacích prostředků pro moderní dřevostavby

Druhý den Hovorů zahájí svou přednáškou Ekonomické hodnocení energeticky pasivních domů, Ing. Michal Čejka. 
Vystřídán bude Michalem Zelinkou, který popovídá o Větrání a vytápění dřevostaveb.
V odpoledních hodinách budete mít šanci potkat Ing. Jaroslava Jirušku, který vystoupí se zajímavým povídáním o spolupráci na energeticky soběstačném domě - AIR House.
Celou sérii přednášek uzavře Ing. Irena Truhlářová a Stanislav Biskup na téma masivní dřevěné panely – DEKPANELY.

Protože je kapacita míst na jednotlivých přednáškách omezena, doporučujeme navštívit stránky www.hovoryodrevu.cz a zde si pomocí jednoduchého formuláře zarezervovat vybranou přednášku.

 

 

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop