Tisk
NATUR HOUSE: <small>Podporujeme české řemeslo</small>

NATUR HOUSE: Podporujeme české řemeslo

Dagmar Šimonová | Pátek, 28. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost NATUR HOUSE s.r.o. vyrábí a zároveň staví nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Ve spolupráci s projekční kanceláří GSERVIS dokáže postavit jak typový dům z jejich nabídky, tak zcela individuální projekt šitý na míru klientovi.Foto dům exteriér kopieCílem společnosti NATUR HOUSE s.r.o. je postavit v každém kraji vzorový dům, který je ukázkou kvalitního zpracování dřevostavby od montáže domu po profesionální provedení řemesel v daném cechu. V současné době je klientům k dispozici 7 vzorových domů, kde si můžete objednat prohlídku www.natur-house.cz. Každý region nabízí spoustu zážitků. Pokud spojíte příjemné s užitečným, výlet za dřevostavbou se stane pro Vás příjemným rodinným zážitkem.

Kamna kopie kopiekuchyň kopie kopieNATUR HOUSE s.r.o. podporuje a ctí české řemeslo. V každém regionu spolupracuje s dodavateli nejrůznějšího zaměření. Češi vždy uměli své řemeslo, které mělo velký ohlas nejen u nás, ale i ve světě. Rádi bychom Vám proto představovali různé řemeslné oborya jejich umění.

 

ČESKÉ SKLÁŘSTVÍ

Předsíň kopieMezonet kopieZveme Vás do vzorového domu FACE nedaleko Telče. V tomto regionu, ve vesnici Janštejn, se nachází sklárna z roku 1809. Má velkou historii a velké pokračování. Své návrhy zde realizovala česká malířka a grafička Zdenka Braunerová (nar.9.4.1858) a v současné době se realizují nápady designerů jako je Lucie Koldová, Studio Olgoj Chorchoj, Dan Yeffet, Boris Klimek, Daniel Varga.

kkkSpolečnost BROKIS, vlastnící tuto sklárnu, vybavila náš vzorový dům FACE nádhernými osobitými světly. Její úspěch je veliký. Účastní se mezinárodních výstav, má spoustu designových ocenění. Své sklářské výrobky dodává do celého světa. Kolekce pro rok 2014 jsou BALLOONS, SHADOWS, MEMORY, CAPSULA a MUFFINS. www.brokis.cz Tato světla můžete mít i Vy ve Vašem novém domě.

Přijeďte si pro inspiraci do našeho vzorového domu FACE u Telče.

Kontaktní osoba: Marie Tůmová +420 607 766 846alt+420 607 766 846.

Vaše komentáře (4)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop