Tisk
NATUR HOUSE s.r.o.: <small>Nový vzorový dům STYL 1 otevřen</small>

NATUR HOUSE s.r.o.: Nový vzorový dům STYL 1 otevřen

Dagmar Čechová | Středa, 22. říjen 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Zveme vás do Žebráku ve Středočeském kraji, kde jsme pro vás postavili nový vzorový dům STYL 1 v dřevostavbě. Patrový dům STYL 1 patří mezi nejžádanější domy na českém trhu. Svou přijatelnou cenou a užitnou plochou splní nároky pro 4-5 člennou rodinu. Dům nabízí dispozici 5+1, užitnou plochu 128 m2, cenu kolem 2,7 mil. Kč.

Exteriér II. úpravaMajitelé zvolili variantu bez balkonů, doplnili předokenními roletami a uzpůsobili dispozice jednotlivých místností v interiéru podle svých představ. V přízemí, díky propojení chodby, kuchyně s jídelnou a obývací části, vznikl velký a komfortní prostor pro společné trávení času s rodinou a přáteli. Hned vedle vstupu je možné využít pokoj jako pracovnu, velká technická místnost poslouží k různým praktickým účelům.

Kuchyň s výhledemPřízemí úprava WEBLožnice celé oknoSchodištěKoupelna
Dřevěné schodiště
propojuje obě části domu. Podkroví se svými třemi pokoji nabízí své soukromí, k dispozici je zde i šatna. Prostorná koupelna s rohovou vanou a velkým sprchovým koutem přináší příjemné uvolnění po celém dni. Dům disponuje dostatečně velkým půdním prostorem vhodným k ukládání sezónních věcí.

Vybavení vzorové dřevostavby STYL 1:

 • Pálená střešní krytina TONDACH HRANICE 11 ENGOBA HNĚDÁ
 • Komín SCHIEDEL UNI v provedení Parat
 • Stínicí předokenní elektricky ovládané rolety a vnější rolety u střešních oken VELUX
 • Okna a vchodové dveře SALAMANDER barva ořech
 • Skleněné zábradlí u francouzských oken a skleněný přístřešek nad vchodem J.A.P
 • Elektrokotel THERMONA, podlahové vytápění
 • Rekuperace Sentinel Kinetic REGULUS
 • Centrální vysavač HUSKY CYKLON s příslušenstvím
 • Interiérové a posuvné dveře SANDE
 • Interiérové schodiště J.A.P. 1 000 v provedení ocel-dub
 • Kvalitní kuchyňská linka na míru

Výhled na TočníkDřevostavba STYL 1 se nachází na okraji středověkého města Žebrák, které bylo odnepaměti rušným obchodním centrem spojujícím Prahu, Plzeň a Bavory. Majitelé si vybrali pozemek s nádherným výhledem na Zámeckou horu s největším českým souhradím.

TočníkLokalita vybízí k mnoha výletům. Hrad Točník a zřícenina Žebrák pravidelně pořádá mnoho atraktivních tématických víkendů. Na prohlídku domu můžete přijet i na kole a pokračovat dál cyklostezkou „Po stopách českých králů," která spojuje Beroun s hrady Točník, Karlštejn a Nižbor. A kromě projížďky krásným údolím řeky Berounky se cestou také můžete dozvědět něco o historii těžby vápence, vzácných zvířatech nebo o zkamenělinách spojených s osobou badatele Joachima Barrande.

ZebrákVe vzorových dřevostavbách NATUR HOUSE s.r.o. se žije. Přijeďte si pro inspiraci a zkušenosti s jejich výstavbou i užíváním.
Více informací o novém vzorovém domě získáte u majitelů domu: Eva a Petr Beránkovi, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 602 735 985.
Adresa: ul. Bratří Nejedlých 506, Žebrák, okres Beroun.
Otevřeno je každé úterý od 10.00 do 18.00 po telefonické domluvě.

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop