Tisk
Konference Dřevostavby v praxi letos přivítala přes 300 účastníků

Konference Dřevostavby v praxi letos přivítala přes 300 účastníků

Dagmar Čechová | Úterý, 18. listopad 2014 |

Přidat na Seznam.cz

8. ročník odborné konference, který proběhl ve dnech 6.–7. listopadu v hotelu Skalský dvůr na Vysočině, se již tradičně zabýval aktuálními a často i palčivými problémy dřevostavbařů. Organizátoři si tentokrát předsevzali zařadit více praktických ukázek a nabízet konkrétní řešení, což návštěvníci rozhodně ocenili.

Konference Dřevostavby v praxiCelkový počet účastníků, kteří se sjeli ze všech koutů České republiky a v hojném počtu i ze Slovenska, dosáhl úctyhodného čísla 317.

Společným tématem akce byly samozřejmě dřevostavby a vše kolem nich, se zaměřením na praktické problémy a jejich řešení. Konference přinesla aktuální informace z oblasti požární bezpečnosti, legislativy, vzdělávání a statistiky a rovněž představila odborníky z řad dodavatelů materiálů, vybavení a služeb.

Konference Dřevostavby v praxiÚčastníkům z řad odborné veřejnosti byla v rámci dvoudenní akce nabídnuta pestrá paleta odborných přednášek a prezentací, při nichž se vystřídalo 30 přednášejících z řad dodavatelských společností i renomovaných odborných nekomerčních institucí.

 Tisk Změnit Konference Dřevostavby v praxiV expozicích jednotlivých partnerů, které byly umístěny tak, aby je návštěvníci opravdu nemohli minout, pak technici názorně předváděli správné technologické a montážní postupy a zodpovídali praktické dotazy.

Odpočinkový večerní program v podání populárního „Rudy mořeplavce" – Rudolfa Krautschneidera napomohl k vytvoření přátelské atmosféry neformálního setkání profesionálů.

Konference Dřevostavby v praxiKonferenci organizoval DřevoPortál.cz, ve spolupráci s generálním partnerem Rigips, divizí SGCP CZ a za podpory hlavních partnerů, společností Dörken s.r.o., Ciur a.s. a divize Isover, SGCP CZ a.s.

Odbornými garanty konference byli Stanislav Müller z DřevoPortálu a Jiří Provázek z Rigips. Konference je součástí projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT.

Konference Dřevostavby v praxiVideozáznamy všech přednášek budou postupně zveřejňovány na www.DrevoPortal.cz, kde budou k dispozici nejenom návštěvníkům konference, ale také těm, kdo se jí nemohli zúčastnit.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop