Tisk
NOVATOP připravil i zábavu pro děti

NOVATOP připravil i zábavu pro děti

DAS | Pondělí, 09. únor 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Zatímco většina vystavovatelů na nadcházejícím veletrhu Dřevostavby 2015, který se bude od středy konat na výstavišti v pražských Holešovicích, se orientuje především na (potenciální) stavebníky, společnost Agrop Nova, výrobce CLT panelů Novatop, myslí i na děti. V rámci programu NOVATOP Dětem bude před svou expozicí, která bude ozdobou středové haly, připravena velká hromada dřevěných kostekKAPLA.

Dřevostavba může být i z kostek

Kapla1Kapla2Geniální dřevěná stavebnice má jediný prvek – dřevěný hranol s poměry stran 1:3:5. Díky výjimečné přesnosti, přesným pravým úhlům a dokonalé rovnosti povrchu lze s tímto jediným stavebním prvkem postavit neobyčejně krásné a působivé stavby. Stavby drží pohromadě pouze pomocí gravitačních sil a tření! Nevěříte? Tak si to přijďte vyzkoušet. Není to jen zábava pro malé, stavění nadchne každou věkovou kategorii.

Stavebnice je velmi blízká filozofii NOVATOP – je vyrobena pouze z masivního dřeva, je přesně opracována z výroby a staví se s ní rychle a snadno. Skutečně ožívá až s fantazií jejího uživatele, děti se tak najednou mohou stát architektem, projektantem, statikem i stavitelem... úsměv na tváři při pohledu na své velkolepé dílo pak mluví za vše. Během veletrhu budou pro děti připraveny také soutěže o KAPLU.

Dřevěné hračky děti baví

Kapla3"I naše letošní expozice bude hravá - zábavným způsobem bude prezentovat celý sortiment NOVATOP, potlačí technická řešení a vyzdvihne krásu masivního dřeva," říká Kateřina Braunerová z firmy Agrop Nova. "Novatop je totiž víc než stavební systém, je to životní styl. Loni se nám podařilo ve spolupráci s časopisem Dřevo&Stavby a společností Terinvest, pořadatelem veletrhu, zaujmout děti jednou velkou dřevěnou deskou, na kterou si mohli namalovat svůj vysněný dům. Stačila jedna volná plocha a hromada voskovek a o zábavu bylo postaráno. Deska o velikosti 2,5x4 metry během veletrhu zaznamenala desítky uměleckých děl a dnes zdobí naši výrobu v Ptení. Zase se potvrdilo: Kdo si hraje, nezlobí."

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop