Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Doporučujeme

Tisk
Haas Fertigbau uvádí na trh nový akční rodinný dům Spring se zimní zahradou zdarma

Haas Fertigbau uvádí na trh nový akční rodinný dům Spring se zimní zahradou zdarma

a.janousek | Středa, 08. duben 2015 |

Na 36. ročníku veletrhu CONECO, který probíhal od 25. - 28. března 2015 v Bratislavě, představil výrobce dřevostaveb Haas Fertigbau v premiéře nový akční dům Spring. Dům se zimní zahradou zdarma příjemně překvapí atraktivní zaváděcí cenou – v provedení na klíč zaplatí zájemce za dům o velikosti 5+1+zimní zahrada cenu 2.699.000 korun včetně DPH.

Největší a nejvýznamnější stavební veletrh na Slovensku byl pro Haas Fertigbau ideální příležitostí uvést další novinku v nabídce dřevostaveb této evropské značky. Po březnové premiéře konceptu Symphony byl veletrh CONECO místem představení nového rodinného domu Spring, který z konceptu Symphony vychází.

Spring-prizemi-07032015Spring-podkrovi-07032015Architekti Haas Fertigbau vybrali ze stavebnice Symphony pro nový dům Spring půdorys 8,30 x 9,20 + zimní zahrada, který ponechává i na menších pozemcích prostor pro zahradu, ale ne na úkor užitné plochy - ta má velikost až 126 m2. V rámci akční ceny obdrží zákazník kromě dispozice 5 + kk i zimní zahradu s plochou střechou a velkými prosklenými plochami. Dům Spring pamatuje také na nízkou energetickou náročnost - stěny Thermo-Protect® Premium mají součinitel prostupu tepla U pouze 0,14 W m2 / K a okna jsou osazeny izolačním trojsklem. Příznivce praktického bydlení potěší komfortní využitelnost celého podkroví.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?