Tisk
O veletrh FOR ARCH je mezi vystavovateli velký zájem

O veletrh FOR ARCH je mezi vystavovateli velký zájem

Redakce | Pátek, 18. březen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

O další ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. září na ploše areálu PVA EXPO PRAHA, je velký zájem už nyní. Meziročně stoupl počet objednávek výstavních ploch o deset procent. Jako velkou novinku letos organizátoři veletrhu představí různá denní témata věnovaná aktuálním trendům v moderním stavitelství. K tradičním a souběžně probíhajícím veletrhům přibude letos nováček FOR STAV.

 

Podle aktuálních údajů je už nyní velký zájem o další ročník stavebního veletrhu FOR ARCH mezi vystavovateli. V meziročním srovnání stoupl jejich počet o 10 procent. Osm měsíců před tím, než veletrh otevře své brány, je již obsazeno na 7000 metrů čtverečních čisté výstavní plochy, což je více než třetina celkových prostor výstaviště. Nejaktivnější jsou v tomto ohledu vystavovatelé stavebních materiálů a zástupci výrobních firem.

Různé obory stavebnictví

Oproti předchozím ročníkům veletrhu FOR ARCH, kdy bylo stanoveno vždy jen jedno ústřední téma, budou velkou novinkou odlišná denní témata. Díky nim se tak návštěvníci budou moci v průběhu konání akce od 20. do 24. září 2016 postupně seznamovat s různými významnými trendy moderního stavitelství.

FOR ARCH 2015 (12)

K souběžně probíhajícím veletrhům bude i letos patřit FOR THERM zaměřený na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku a FOR WOOD s tematikou dřeva a stavebnictví.

Další velmi zajímavou souběžnou akcí bude jedenáctý ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, který je v rámci ČR jediným specializovaným veletrhem tohoto druhu. Jako nováček se letos představí první ročník veletrhu FOR STAV, na němž v září 2016 potkáte výrobce a dodavatele stavební chemie, spojovacích materiálů a ochranných pomůcek. Touto novinkou organizátoři velmi rychle zareagovali na zvýšený zájem návštěvníků o danou stavební problematiku.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop