Tisk
Haas Fertigbau nabízí aktraktivní bonusy ke svým nejprodávanějším domům

Haas Fertigbau nabízí aktraktivní bonusy ke svým nejprodávanějším domům

Redakce | Středa, 27. duben 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Nejprodávanější patrový dům roku 2015 – dům Spring z konceptu Symphony, první místo těsně atakující domy Skywood a Skywood 2 nebo poslední novinku, patrový dům Jubilée – a samozřejmě další domy z nabídky Haas Fertigbau Chanovice – jsou díky akčním bonusům dostupné do 30. června 2016 s dvojitým přívlastkem jako úsporné a bezpečné. Je tomu tak díky akčním bonusům „Bezpečný dům“ a „Úsporný dům“, které ještě dále zvyšují komfort bydlení v nových domech Haas Fertigbau.

 

Při uzavření smlouvy do konce června získává zákazník za příplatek 9 900 Kč (bez DPH) v rámci akčního bonusu „Bezpečný dům“ bezpečnostní zařízení Jablotron v hodnotě 50 000 Kč, tři měsíce celkové ochrany Jablotron s napojením na pult centrální ochrany a dalších devět měsíců základní ochranu Jablotron s napojením na pult centrální ochrany.

Akční bonus „Úsporný dům“ nabídne zdarma k standardní výbavě nového domu několik kvalitativních vylepšení tepelných izolací. U rodinných domů s tímto akčním bonusem je zesílená tepelná izolace střešní šikminy i stropu (u patrových domů), vodorovné střechy (u bungalovů). U bungalovů i patrových domů je pak zcela zdarma použitá obvodová stěna Thermo Protect Premium-G, tedy konstrukce s grafitovým polystyrenem a hodnotou součinitele prostupu tepla U = 0,13 W/m2K.

Haas Fertigbau Spring 2

Oba časově omezené bonusy s platností do konce června mohou získat zájemci o realizaci domu v rozsahu dodávky Na klíč (platí u obou akčních bonusů) a domů v provedení Praktik Plus (u akčního bonusu „Úsporný dům“). Veškeré detaily k bonusům Bezpečný a Úsporný dům všem zájemcům o stavbu kvalitní dřevostavby rádi sdělí obchodní zástupci společnosti Haas Fertigbau.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop