Tisk

Veletrh PRAGOLIGNA – vše pro práci se dřevem

Redakce | Čtvrtek, 29. září 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Průmyslový palác holešovického Výstaviště bude opět po dvou letech (od čtvrtka 20. do soboty 22. října) patřit strojům, nástrojům, zařízením a materiálům pro dřevozpracující průmysl. Na 14. ročníku veletrhu PRAGOLIGNA nebudou samozřejmě chybět firmy a značky, které patří ke špičkám tohoto oboru.

 

Například společnost PANAS v rozsáhlé expozici představí stroje zaměřené především na zakázkovou výrobu s důrazem na flexibilitu a snadnou obsluhu. Novinkou v rozsáhlé expozici ve Střední hale bude inovovaná verze vertikálního vrtacího, drážkovacího a frézovacího centra – model CYFLEX S – který je schopen na jedno založení provést kompletní obrobení díky frézovacímu elektrovřetenu a vrtací hlavě s integrovanou drážkovací pilkou. Bude zde ale k vidění i Olimpic K 360 TER1, což je nový model olepovacího stroje od SCM Group. Tento model je předurčen pro menší provozy se zakázkovým charakterem výroby.

V expozici společnosti FELDER, která uzavírá celé Pravé křídlo Paláce, bude k dispozici průřez celým rozsáhlým výrobním programem. Své si tak najdou jak začínající truhláři, tak i zákazníci hledající nejmodernější technologie a zefektivnění své výroby. Kromě standardních dřevoobráběcích strojů všech kategorií budou k vidění také CNC technologie i výkonné odsavače, odsávací brusný stůl, nebo zvedací stůl FAT.

Z jiného „soudku“ je stánek společnosti Mline, která se výrobou dveří zabývá více než 14 let a její specialitou jsou posuvné dveře. Nabídka profilů skýtá 23 tvarů a barev pro výplň 10mm. Jedná se o nejkomplexnější nabídku svislých profilů na našem trhu.

Ani letos nebudou na veletrhu chybět se svými velkými a výraznými expozicemi další významní vystavovatelé – například značky BRAS, STM nebo ROJEK, stejně jako BG TECHNIK a HOUFEK. A kromě toho návštěvníky čeká řada menších expozic dalších známých i méně známých značek. Samozřejmostí už je, že nebudou chybět ukázky strojů v provozu a ani nástroje a vybavení pro řemeslníky a kutily.

Veletrh je otevřen denně od 9.00 hodin, první dva dny do 17.00 hodin a v sobotu do 16.00 hod. Další aktuality a informace najdete na www.pragoligna.cz .

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop