Tisk
Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA představí projekt ROUBENKA NAŽIVO

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA představí projekt ROUBENKA NAŽIVO

Redakce | Čtvrtek, 12. leden 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Zavítejte na veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Bude zde křest ročenky Pasivní domy, kterou návštěvníci dostanou  ZDARMA!

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA - nejen pro inspiraci

Oba veletrhy se uskuteční od 9. do 11. února 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR PASIV představí vše o pasivních domech zděných i dřevostavbách, přichystáno je i poradenské centrum. Veletrh FOR PASIV se zaměří na oblast projektování a výstavby nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Pozornost bude věnována i rekonstrukcím, stavebním materiálům, technickému zařízení, diagnostice, auditům nebo financování staveb. Připraven bude atraktivní doprovodný program.

„Návštěvníci mohou využít bezplatné poradenské centrum, které pořádáme ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU. Inspirovat se mohou i na slavnostním vyhlášení soutěže PASIVNÍ DŮM 2016, kde oceníme nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky," říká manažerka veletrhu Kateřina Maštalířová. Hlavními tématy pro tento ročník jsou Život v pasivním domě a Řízené větrání. Témata budou obsažena v každodenních přednáškách a propojí návštěvníka s poradenským centrem, kde odborníci odpovědí na dotazy k energeticky úspornému stavění. Zájemci se tak dovědí, jaký lze využít stavební materiál, která technologie je nejefektivnější, jak získat dotace nebo kam se obrátit pro pomoc s projektem.

Ročenka Pasivní domy 2017 - k dostání ZDARMA na veletrhu FOR PASIV 2017

Jak se v pasivním domě bydlí a jak se staví se dozvíte v nové ročence Pasivní domy 2017. První den konání veletrhu dorazí nová ročenka přímo z tiskárny a bude na místě pokřtěna. Pak bude již k dispozici všem návštěvníkům, a to zcela ZDARMA.

Ročenka je unikátní publikacÍ, na trhu nenajdete srovnatelný zdroj informací o pasivních domech. V ročence Pasivní domy získáte navíc mnoho inspirace a možná se přesvědčíte, že pasivní dům může být jak architektonicky přitažlivý, tak i cenově dostupný.

Speciál Pasivní domy 2017 (3. ročník) reflektuje současné trendy a zkušenosti výstavby pasivních domů u nás s přesahem do zahraničí.

Objednejte si loňské vydání ročenky Pasivní domy 2016. 

Veletrh CESTY DŘEVA se zaměří na sruby, roubenky a dřevostavby

Na veletrhu se budou prezentovat sruby, roubenky a montované dřevostavby. Připraven je také atraktivní doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit například na projekt ROUBENKA NAŽIVO, kdy zde budou studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD stavět průčelí roubenky. Firma DEKWOOD se dále představí v rámci přednášek na téma bydlení v roubence.

V rámci souběhu veletrhů je potom připraveno mnoho užitečných přednášek, seminářů a poradenských center. Na své si zde proto přijde odborná i široká veřejnost. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude i první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop