Tisk
Den otevřených dřevostaveb 2018 – dřevostavby otevřené pro veřejnost

Den otevřených dřevostaveb 2018 – dřevostavby otevřené pro veřejnost

Redakce | Pátek, 17. srpen 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Uvažujete o stavbě nové dřevostavby na klíč nebo vůbec o dřevostavbě jako o svém novém bydlení? Pak právě novou dřevostavbu si i letos můžete najít v rámci Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů.

 Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), která sdružuje renomované firmy realizující dřevostavby, pořádá už popáté Den otevřených dřevostaveb na celém území České republiky. Máte-li v plánu stavět dřevostavbu třeba na klíč, hledáte inspiraci, který typ domu by vám nejlépe vyhovoval, chcete se do nitra dřevostavby podívat a zažít pocit příjemného bydlení v dřevostavbě, pak si do kalendáře určitě zapište datum 6. 10. 2018.

Den otevřených dřevostaveb se letos koná v sobotu 6. 10. 2018 po celé České republice.

ADMD pro vás letos zajistila cca 40 otevřených dřevostaveb a chce vám ukázat, jak vypadá kvalitní dřevostavba. Členské firmy totiž při výstavbě dřevostaveb dodržují přísný Dokument národní kvality pro stavby právě na bázi dřeva, který vydal certifikační orgán - Výzkumný a vývojový ústav dřevařský Praha. Přímo v otevřených dřevostavbách se rovněž dozvíte důležité informace týkající se trendů ve výstavbě nízkoenergetických nebo pasivních staveb na bázi dřeva, organizátoři vás mimo jiné upozorní na možná rizika v případě nedodržení kvalitativních parametrů nových staveb.

Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže.

Den otevřených dřevostaveb - motto akce: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka

Přímo v dřevostavbách budou probíhat odborné přednášky pro veřejnost zaměřené na kvalitu staveb s dřevěnou nosnou konstrukcí z pohledu jejich výroby a montáže, organizátoři vám přiblíží obor dřevostaveb v kontextu trvale udržitelné výstavby včetně tiskových podkladů pro účastníky (brožura). Chybět nebude samozřejmě ani poradenská činnost pro veřejnost v oblasti kvalitních konstrukcí dřevostaveb (statika, akustika, parozábrany, tepelné mosty apod.).

Časopis DŘEVOstavby je mediálním partnerem Dne otevřených dřevostaveb

Pokud přijdete do otevřených dřevostaveb včas, čeká na vás roční předplatné časopisu DŘEVOstavby ZDARMA, které vydavatelství PRO VOBIS věnuje prvním pěti návštěvníkům každé otevřené dřevostavby v rámci akce Den otevřených dřevostaveb. Časopis DŘEVOstavby je hrdým partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů, proto takovou akci rádi podpoříme.

Na viděnou na akci Den otevřených dřevostaveb

 Den otevřených dřevostaveb KDY?  Sobota 6. říjen 2018
 Den otevřených dřevostaveb KDE?  Celá ČR
 Den otevřených dřevostaveb ČAS?  10:00 – 17:00

Bližší info: www.dendrevostaveb.cz

 

thumb inzerat-a4-admd-den-otevrenyc-drevostaveb-2018

 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop