Tisk
Kvalitní dřevostavbu už nyní pojistíte se slevou 35 %

Kvalitní dřevostavbu už nyní pojistíte se slevou 35 %

Redakce | Pátek, 30. říjen 2020 |

Přidat na Seznam.cz

Stavěli jste, stavíte či teprve budete stavět dřevostavbu s členskou firmou ADMD? Máte v dřevostavbě systém čidel a dlouhodobý monitoring proti úniku vlhkosti od spol. MoistureGuard? Zřiďte si pojištění Vašeho majetku a odpovědnosti se slevou 35 % u České podnikatelské pojišťovny právě teď.


Na jaké pojistné produkty je možné tuto slevu uplatnit?

ADMD a její významný partner spol. MoistureGuard zajistili pro majitele dřevostaveb ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou speciální slevu na pojištění ve výši 35 % z celkové částky pojistky.

1. Pojištění staveb (nemovitosti)

Předmětem tohoto pojištění může být:

  • rodinný dům, bytový dům, byt, rekreační stavba (chata, chalupa),
  • vedlejší objekty rodinných domů (garáž, bazén, oplocení, opěrné zdi, pergoly, skleníky, studny, atd.),
  • zahradní architektura, porosty, zpevněné plochy apod.

2. Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti se vztahuje na škody na hmotných věcech movitých, které jsou součástí domácnosti. Jedná se o veškeré vybavení domácnosti (nábytek, elektronika, oblečení, knihy, atd.). Mimo to, existuje i možnosti individuálního připojištění věcí, kterých si mimořádně ceníte (např. hudební nástroje, šperky, obrazy, aj.).

3. Pojištění odpovědnosti

  • Toto pojištění pokrývá situace, z nichž může vzniknout odpovědnost za způsobenou újmu v běžném občanském životě.
  • Pojištění se vztahuje na pojištěného a na všechny osoby žijící ve společné domácnosti, tj. manželku/manžela, děti a zpravidla i další osoby, pokud žijí ve společné domácnosti. Vztahuje se i na pomocníky v domácnosti a osoby, jimž bylo svěřeno opatrování bytu nebo zvířete.
  • Pojištění se dále vztahuje na odpovědnost pojištěného vlastníka, držitele, nájemce nebo správce stavby za újmu způsobenou jiné osobě, která vznikla v souvislosti s touto stavbou.
  • Vztahuje se rovněž na odpovědnost osob, jež byly pověřeny čištěním a údržbou chodníků, schodišť, chodeb a prostranství patřících k nemovitosti.

Detailní přehled modelová kalkulace:

pojištovny-page-001

pozn.: Jedná se o modelové příklady a jednotlivé částky, které se mohou lišit dle požadavků klienta.

kvalitni-drevostavba-firmy-atrium

Foto: ATRIUM


Více informací o ADMD (Acosiace dodavatelů montovaných domů)

ADMD je seskupením firem které věří, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Zákazníkům pomáháme při výstavbě domu od prvních úvah o vlastním bydlení až po realizaci domu. Jsme tak poradním orgánem i pomocnou rukou při výstavbě dřevostavby. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí. Proto všichni naši členové splňují přísné požadavky na návrh i realizaci stavby podle certifikace Dokument národní kvality. Způsob jakým firmy v ADMD staví domy je rychlý, ekologický a moderní. Dodavatele dřevostavby vybírejte z kvalitních a certifikovaných společností, které jsou členy ADMD.

ADMD-20-let-logo


Více informací o MoistureGuard

Systém MoistureGuard je inovativní technologie, která kontinuálně sleduje vlhkost přímo ve stavební konstrukci objektu a která se zrodila ve spolupráci stavebních firem a univerzitního centra ČVUT UCEEB. MoistureGuard řeší sledování vlhkosti systémem čidel na vybraných místech s pravidelným vyhodnocením dat pomocí umělé inteligence a díky tomu zachytí problémy okamžitě v prvopočátku úniku ještě před tím, než se vizuálně či jinak projeví. Takto chrání majetek a zdraví majitele levně, kontinuálně a dlouhodobě.

Moisture guard-logo


Více informací o České podnikatelské pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) již 25 let poskytuje svým klientům komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. Patří do top desítky největších pojišťoven v ČR a s více než milionem pojištěných vozidel je dlouhodobě trojkou na trhu v povinném ručení. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 100 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555. ČPP je součástí Vienna Insurance Group.

cpp-logo

Zřiďte si pojištění se slevou 35 % právě teď!

Stavěli jste, stavíte či teprve budete stavět s členskou firmou ADMD? Máte v dřevostavbě systém čidel a dlouhodobý monitoring proti úniku vlhkosti od spol. MoistureGuard?

  • Zřiďte si pojištění Vašeho majetku a odpovědnosti se slevou 35 % u České podnikatelské pojišťovny.
  • V případě Vašeho zájmu o tuto slevu se obraťte na pana Ing. Marka Koutského na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo tel. 608 421 443.
  • Podívejte se na aktuální seznam členů ADMD.
Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop