Registrujte se na poslední WOOD Camp seminář v tomto roce

Registrujte se na poslední WOOD Camp seminář v tomto roce

Komerční sdělení | Úterý, 23. listopad 2021 |

Přidat na Seznam.cz

I s nadcházejícím přelomem roku se bude ADMD prostřednictvím úspěšných WOOD Camp seminářů skrze online platformy setkávat se zájemci z řad architektů, projektantů a stavebních dozorů, ale také studentů.

16. 11. 2021 proběhl online seminář na téma Projektování dřevostaveb v systému BIM. Přednášku zajistili pánové Jiří Bartoš a Štěpán Lášek. Záznam z tohoto semináře si můžete pustit na oficiálním YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně stejně tak, jako záznamy všech proběhlých WOOD camp seminářů.

Tématem následujícího online semináře je STATIKA: praktické tipy pro dřevostavby. Ten proběhne již 7. 12. 2021 od 15:00 a je ZDARMA.

V semináři si projdeme proces návrhu konstrukčního systému dřevostavby. Od úvodního rozboru a vstupních parametrů se propracujeme až k samotnému procesu posuzování různých typů objektů včetně úskalí, na které statik běžně po cestě naráží. Pozornost věnujeme nejen patrovým a atypickým objektům, ale také běžným bungalovům, u kterých je pečlivost a úcta k detailu neméně důležitá. V hledáčku budou především prefabrikované celostěnové panely, stropy patrových staveb a vaznicové i vazníkové krovy.

Registrovat se na seminář Statistika a praktické tipy pro dřevostavby→

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

Dřevoastavby.cz | Wood camp

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop