Seminář WOOD Camp: <small>Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb</small>

Seminář WOOD Camp: Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb

Komerční sdělení | Čtvrtek, 28. duben 2022 |

Přidat na Seznam.cz

Senzory instalované přímo v konstrukci nám mohou poskytnout informaci o podmínkách panujících přímo v konstrukci stavby a tak včas detekovat situace nebezpečné pro dřevo a další přírodní materiály a varovat majitele stavby. Tomuto tématu se bude věnovat další seminář z projektu WOOD Camp.

Prezentace představí novinky v oblasti systémů pro monitoring vlhkosti a zkušenosti s jejich nasazováním - ukázky z praxe, reálné úniky a možnosti detekce, ukázka sanace domu po dlouhodobém úniku vlhkosti a znázornění průběhu vysoušení z reálných dat vlhkosti konstrukčního materiálu.

Seminář Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb se uskuteční 10. 5. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Tomáš Pelikán a Jan Včelák.

Registrace na seminář ZDARMA→

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval rekonstrukci obvodového pláště na střední škole, můžete zhlédnout na YouTube kanále ADMD.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp webinářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně. Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na webinářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

WOOD camp_logo

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE centrum odborné přípravy technickohospodářské
Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop