Seminář WOOD camp: <small>Centrální a lokální větrání s rekuperací</small>

Seminář WOOD camp: Centrální a lokální větrání s rekuperací

Komerční sdělení | Středa, 31. srpen 2022 |

Přidat na Seznam.cz

Nezoufejte, že končí léto, startují totiž oblíbené vzdělávací semináře projektu WOOD CAMP! A protože v ADMD neleníme, uskuteční se první seminář již 6. 9. a téma bude jako vždy zajímavé, věnovat se totiž budeme řízenému větrání.

Snižování energetické náročnosti budov a vzduchotěsná obálka rodinných domů, to jsou hlavní důvody k instalaci řízeného větrání s rekuperací. Přínosy řízeného větrání a řešení centrálního systému Vám představí pan Petr Bednář ze společnosti ZEHNDER, s podskupinou lokálního/decentrálního řízeného větrání Vás seznámí pan Dušan Hanzík ze společnosti MELTEM.

Seminář Centrální a lokální větrání s rekuperací - nenahraditelné technologie při moderní výstavbě rodinných domů se uskuteční 6. 9. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit.

Registrace na seminář ZDARMA zde→

Na jaké další semináře se můžete těšit?


  • 27. 9. 2022 – Jak na zabudovanou vlhkost ve stavbě – registrace zde.
  • 18. 10. 2022 – Prostorová stabilita a tuhost rámových a CLT dřevostaveb – registrace zde.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp webinářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně. Stavební inženýři mají mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u ČKAIT. Více informací ZDE.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Budují komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte web ADMD, nebo profil na sociálních sítích Facebook, YouTube či LinkedIn.

WOOD camp (nové logo)

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop