Konference Interiéry: <small>Téma EKONOMICKY & EKOLOGICKY</small>

Konference Interiéry: Téma EKONOMICKY & EKOLOGICKY

Redakce | Pondělí, 16. říjen 2023 |

Přidat na Seznam.cz

Začátkem listopadu se již po dvanácté koná odborná konference INTERIÉRY. Tentokrát to bude přesně ve čtvrtek 2. listopadu 2023 a stejně jako loni v úžasném prostoru přednáškového sálu Rotunda na Brněnském výstavišti.

Hlavní téma letošního 12. ročníku zní EKONOMICKY & EKOLOGICKY a hovořit se bude o podnikání v oboru interiérů v mnoha pohledech. Zkušení profesionálové z oboru se zaměří na definování zákazníků, tvorbu marketingu v tomto specifickém odvětví, stejně jako na téma tendrů nebo přístupu k obchodním prostorám jako k marketingovému nástroji.

Druhé téma se zaměří na udržitelnost a tomu se bude mimo jiných věnovat také hlavní host, kterým je známá holandská designérka Simone Post. Ta pracuje pro značky jako je Adidas, Vlisco, Kvadrat a nově také Hermés a věnuje se tématu upcyklace. Téma ekologie však bude skloňované z dalších úhlů pohledu, ať se jedná o českou výrobu nábytku nebo italské kuchyně. Za zmínku stojí také téma využití původního či historického nábytku, práci s LED dioadami, potisky nebo komplexních realizací.

Celý program najdete on-line zde→

Těšit se můžete na 18 vstupů, které vás donutí k zamyšlení a které mohou změnit váš pohled na kreativní práci či systém realizace. Chybět nebude ani oblíbená sekce mini veletrhu, kde si posluchači během přestávek mohou projít vzorky materiálů a vyměnit si kontakty.

Konference Interiéry 2023

Navíc je třeba dodat, že kompletní záznam z přednášek nebude k dispozici. Cílem je potkat se a užít si jinak koncipovaný pracovní den!

Registrace je nutná předem přes on-line formulář→

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop