Tisk
Barvy moderního bydlení

Barvy moderního bydlení

Ondřej Zaorálek | Úterý, 01. březen 2011 |

Přidat na Seznam.cz Městský životní styl je sice atraktivní, ale nikdy nemůže plně nahradit krásy panenské přírody. Proto přinášíme na náš trh širokou barevnou paletu fasádních desek Cembrit, která je založena na prvcích moderního designu a přírodní harmonie. Barvy a textury byly velmi pečlivě vybírány tak, aby mohly být kombinovány s větší volností než kdy jindy a otevřely současné architektuře nové a nečekané možnosti.

Fasádní desky Cembrit lze využít pro občanské, průmyslové i zemědělské stavby. Použití desek se neomezuje pouze na předvěšené větrané zateplené či nezateplené fasády, lze je použít i na obklady říms, podhledů střech, obkladů vikýřů apod. Desky jsou určeny pro použití jak v exteriéru, tak v interiéru, kde najdou uplatnění jako příčky a podhledy. Vysoké užitné vlastnosti desek využívají architekti při návrzích velkých administrativních budov i rodinných domů.

RD_Domesi_-_Zlat_IPřírodní vzhled fasády

Vláknocementové desky Cembrit a Cembonit jsou vyrobeny ze směsi cementu, celulózy, vápence, speciálně vybraných výztužných vláken a dalších přísad. Proto je jejich přirozenou vlastností nerovnoměrná barevnost, rozdíly v odstínech či drobnější nehomogenity povrchu. Ty nejsou považovány za vadu materiálu, ale naopak jsou považovány za jeho přednost dokreslující přírodní vzhled fasády.

Fasádní desky jsou součástí moderní architektury. Vysoká životnost fasády je zaručena optimálním vlhkostním režimem konstrukce. Montáž se provádí na dřevěnou nebo kovovou podkladní konstrukci celoročně, bez nutnosti úpravy podkladu. Užití desek se neomezuje pouze na novostavby. Stejně dobře se využijí i při rekonstrukcích, a to především tam, kde je kladen důraz na bezpečné zateplení fasády, obranu proti vlhkosti, nehořlavost konstrukce a snadnou údržbu.

Společnost Cembrit poskytuje na fasádní desky prodlouženou záruku 15 let a 10 let na barevnou stabilitu.

Fasady_UrbanNature_kopie

(Komerční prezentace)


Vaše komentáře (1)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Fasády”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop